مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز:

ارائه گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۱ ق٫ظ
ارائه گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا  و داروی اهواز گزارش طرح سلامت نوروزی مدیریت داروی خوزستان را تشریح کرد.

دکتر حسین هادوی مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز در گفت و گو با پایگاه خبری قلم ماندگار، اظهار کرد:  بیش از ۴۰ بازدید از داروخانه های کشیک و شبانه روزی استان در ایام نوروز صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در این ایام نیز بیش از ۸ بازدید از شرکت های پخش دارو صورت گرفت، افزود: هماهنگی و توزیع اقلام انحصاری داروخانه هلال احمر در روزهای انبارگردانی و تعطیلات ۱۲ و ۱۳ فروردین از طریق داروخانه اکسین،  تامین داروی بیماران بیمارستان های تابعه دانشگاه از دیگر اقدامات این مدیریت در ایام نوروز است.

دکتر هادوی همچنین اظهار کرد: هماهنگی، توزیع و تحویل اقلام دارویی مورد نیاز و ضروری به داروخانه های کشیک از طریق شرکت های پخش دارو در روزهای تعطیل نیز از دیگر فعالیت های مدیریت داروی استان است.

مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر معاونت غذا و داروی اهواز در پایان گفت: همچنین در ایند ایامن به ۶ مورد شکایات مردمی به صورت حضوری و تلفنی  از داروخانه ها رسیدگی شد.

010405

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار