مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب خبر داد:

ارایه کالاهای پرمصرف صنعت‌نفت برای بومی‌سازی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۵ ق٫ظ
ارایه کالاهای پرمصرف صنعت‌نفت برای بومی‌سازی اهواز- قلم ماندگار-سه هزار قلم کالای پرمصرف صنعت‌ نفت برای بومی‌سازی به سازندگان ایرانی عرضه می شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت : این شرکت در راستای کاهش وابستگی به خارج، فهرست جدیدی شامل سه هزار قلم کالای پرمصرف عملیات تولید نفت را به سازندگان ایرانی عرضه می کند.
احمد محمدی در شورای سیاستگذاری یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت، بیان کرد: این فهرست بخش دیگری از کالاهای اساسی نفت را شامل می شود که با لحاظ نیازهای عملیاتی و درنظر گرفتن توجیه اقتصادی برای سفارش دهنده و سازنده تنظیم شده است.
وی حمایت از ساخت داخل و تامین کالا از منابع داخلی را نیاز اساسی کشور بیان کرد و ادامه داد: سرمایه گذاری در این صنعت به ویژه اگر منجر به ایجاد ارزش افزوده شود، عقلایی و دوراندیشانه است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با دعوت از شرکت‌های اکتشاف و تولید(E&P) مراکز پژوهشی و دانشگاهی و شرکت ­های دانش‌بنیان برای حضور در این نمایشگاه و همراهی با سازندگان، ادامه داد : در چشم انداز آینده، هرگونه تحول و پیشرفتی در کار صنعت نفت منوط به همکاری و هماهنگی میان این گروه‌هاست.
نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان با حمایت مجموعه وزارت نفت و مشارکت بخش خصوصی از سوم تا ششم آذر ۱۳۹۸ در محل دایمی نمایشگاه­ های بین المللی اهواز برپا می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار