ارایه کمک های معیشتی به ۴۹ سرباز خوزستانی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۷ ق٫ظ
ارایه کمک های معیشتی به ۴۹ سرباز خوزستانی مدیرکل زندانهای خوزستان گفت: صیانت از سربازان بعنوان امانت های جامعه یک تکلیف است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

۴۹ بسته کمک معیشتی بین سربازان زندانهای خوستان توزیع شد، برای هر یک از این بسته های مصرفی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و مجموعا حدود ۲۵ میلیون تومان اعتبار صرف شده است
به گزارش قلم ماندگار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، پژمان پروین در دیدار تعدادی از سربازان گفت: تلاش ما این است که سربازان جز صرف انجام مطلوب خدمت، دغدغه دیگری نداشته باشند.
مدیرکل زندانهای خوزستان رسیدگی به سربازان را از اولویتهای این مدیریت برشمرد و گفت: سربازان امانتهای مردم نزد ما هستند، صیانت از آن و حفظ کرامتشان را تکلیف خود می دانیم.، بر این اساس سعی شده تا با اتخاذ تهمیدات لازم عدالت در خدمت، ارایه تسهیلات و رفاهیات بصورت یکسان برای همه، دلپذیر سازی محیط و فضای خدمتی آنهم در شرایط خاص و حساس زندان و توجه به معیشت پرسنل متعهل را در اولویت قرار دهیم.
وی با بیان اینکه قدردان زحمات شبانه‌روزی و صادقانه سربازان وظیفه در تامین امنیت و توسعه نظم در سنگر اصلاح و تربیت هستیم ، افزود: در آموزشهای مهارتهای اساسی زندگی و همچنین آموزش های تحصیلی و فنی و حرفه ای برنامه های متعددی برای سربازان داریم که متاسفانه بواسطه شرایط کرونائی با فراگیری لازم اعمال نمیشود و در دوران پسا کرونائی ، این برنامه ها با کیفیت اجرا میشود.
پزمان پروین در خاتمه گفت: روسای زندانها و فرماندهان یگان حفاظت با سربازان رفتاری پدرانه-برادرانه، دلسوزانه و هدایت‌گر داشته باشند. به ترتیبی که این قشر جوان پس از پایان خدمت آماده حضور موثر و مفید در صحنه زندگی اجتماعی باشند.
گفتنی سات در این نشستبه تعداد ۷ نفر زا سربازان، بسته های کمک معیشتی بهمراه ۴۸ ساعت مرخصی اعطا شد. بسته های معیشتی این ۴۹ سرباز که قالبا متعهل می باشند، در زندانها توسط رییس زندانها تقدیم شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار