ارتقا و توسعه شبکه دیتا در مرکز تلفن فردوسی دزفول

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۹ ق٫ظ
ارتقا و توسعه شبکه دیتا در مرکز تلفن فردوسی دزفول  با توجه به اینکه مشتریان مخابراتی در عصر حاضر و شرایط موجود تمام کارهای روزانه و امور زندگی خود را، متکی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت های این تکنولوژی انجام می دهند با همت کارشناسان متخصص حوزه شبکه مخابرات منطقه، دیتای مرکز تلفن ثابت فردوسی شهرستان دزفول توسعه و ارتقا یافت.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، این عملیات با تعویض و نصب دستگاه سوییچ جدید، و افزایش ۵ برابری سرعت پهنای باند اینترنت مرکز فردوسی و ارتقای آن از ۲ لینک ۱ گیگا بیتی به ۱۰ گیگابیت و همچنین برگردان مشترکین به سوییچ جدید در مرکز فردوسی شهرستان دزفول به منظور ارتقا و توسعه شبکه دیتا و ارائه خدمات جدید و با کیفیت با هدف پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان تجاری در راستای جلب رضایت مشترکان انجام‌ گرفته است.

با انجام این عملیات امکان بهره مندی مشترکان تجاری از جمله ارگانها،سازمانها و شرکت های ارائه دهنده سرویس های دیتای باند پهن، از خدمات مطلوب و اینترنت پرسرعت و با کیفیت فراهم شد.

براساس این گزارش، توسعه بسترهای مخابراتی در تمام حوزه ها به ویژه در حوزه شبکه دیتا عاملی برای کاهش هزینه ها، مدیریت زمان و انجام کارهای روزمره است که آمار بهره گیری سازمان ها و ادارات جهت ارائه خدمات به مردم از این بستر بیانگر این مهم است.

گفتنی است تعامل و همکاری مشتریان مخابراتی با این حوزه قابل تقدیر است و امید است با تداوم این روند شاهد پیشرفت و توسعه شبکه مخابراتی بیش از پیش در سطح استان باشیم.

مخابرات منطقه خوزستان در همه حال آماده ارائه خدمات به روز و نوین مخابراتی به مشتریان و شهروندان است و تمام سعی و تلاش این مجموعه حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات نوین مخابراتی در سطح استان است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار