ارزشیابی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۵ ق٫ظ
ارزشیابی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز اندیمشک- قلم ماندگار- عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مورد ارزشیابی قرار گرفت.

قلم ماندگار:

عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مورد ارزشیابی قرار گرفت.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در روز چهارشنبه بیستم آذرماه جاری کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو و مدیران دارو، غذا، آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی و اداره فراورده های طبیعی و سنتی این معاونت از شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک بازدید و عملکرد این شبکه را مورد ارزشیابی قرار دادند.

دکتر برزگر در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امسال نیز همچون گذشته ارزشیابی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شبکه های بهداشت و درمان دانشگاه آغاز شده است که از سال های گذشته تاکنون این ارزشیابی برای نهمین بار توسط  این معاونت در حال اجرایی شدن است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه اولویت ما بحث غذا است، تاکید کرد: تمام اهتمام خود را در این زمینه به کار می‌گیریم تا مشکلات آن در این شهرستان را رفع کنیم.

 برزگر با بیان اینکه این روزها تحریم های آمریکایی اقتصاد کشورمان را در همه عرصه ها هدف قرار داده است و بیمار و غیر بیمار هم نمی شناسد، تاکید کرد: خوشبختانه  با قاطعیت اعلام می کنم که صنعت داروسازی با اتکا به تولید داخلی این تحریم ها را شکست داده است.

وی ادامه داد: سعی ما هم این است که هیچ کمبود دارویی در استان خوزستان و به ویژه در این شهرستان نداشته باشیم.

یادآور می شود: در ادامه بازدید و بازرسی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک، مدیران و کارشناسان به بیان نظرات و نقاط ضعف و قوت شبکه پرداختند و پس از آن از بیمارستان ها و کارخانجات، صنایع غذایی و داروخانه های این شهرستان نیز بازدید بعمل آمد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار