ارسال ۴ محموله اقلام امدادی و اعزام ۳ تیم واکنش سریع خوزستان به سی سخت

تاریخ انتشار: شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲ ق٫ظ
ارسال ۴ محموله اقلام امدادی و اعزام ۳ تیم واکنش سریع خوزستان به سی سخت معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان از اعزام ۳ تیم واکنش سریع و ارسال ۴ محموله اقلام امدادی از خوزستان به مقصد مناطق متاثر از زلزله در منطقه سی سخت خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان از اعزام ۳ تیم واکنش سریع و ارسال ۴ محموله اقلام امدادی از خوزستان به مقصد مناطق متاثر از زلزله در منطقه سی سخت خبر داد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان ؛ علی پهلوان با اعلام خبر اعزام ۳ تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر این استان به مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویراحمد ،گفت : با توجه به شرایط سخت مردم متاثر از زلزله پنجشنبه شب در منطقه سی سخت و به منظور تسریع در عملیات امداد رسانی این تیم ها به منطقه اعزام شده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان، افزود: در بخش پشتیبانی از عملیات امدادرسانی نیز علاوه بر محموله امدادی ای که در ساعات اولیه وقوع این زلزله از سوی جمعیت هلال احمر استان خوزستان به منطقه متاثر از این رویداد ارسال شده بود، تاکنون ۳ محموله دیگر امدادی شامل اقلامی نظیر چادر های اسکان،مواد غذایی و نایلون پوششی به استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار