ارشد ارتش در جنوب غرب:توانمندی نیروهای مسلح عامل اصلی بازدارندگی است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۱ ق٫ظ
ارشد ارتش در جنوب غرب:توانمندی نیروهای مسلح عامل اصلی بازدارندگی است [ad_1] اهواز – ایرنا – ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنوب غرب، توانمندی دفاعی و تهاجمی نیروهای مسلح را عامل بازدارندگی حمله احتمالی دشمن عنوان و بیان کرد:به برکت خون شهدا و ارتقا سطح آمادگی نظامی، نیروهای مسلح در بهترین وضعیت قرار دارند و حمله به ایران اسلامی در مخلیه هیچ قدرتی نمی گنجد. […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنوب غرب، توانمندی دفاعی و تهاجمی نیروهای مسلح را عامل بازدارندگی حمله احتمالی دشمن عنوان و بیان کرد:به برکت خون شهدا و ارتقا سطح آمادگی نظامی، نیروهای مسلح در بهترین وضعیت قرار دارند و حمله به ایران اسلامی در مخلیه هیچ قدرتی نمی گنجد. به گزارش ایرنا سرتیپ دوم علی ظریفی یگانه سه شنبه در هشتمین روز از دهه فجر با عنوان ‘انقلاب اسلامی ، انقلاب گری ، آمادگی دفاعی، اقتدار و عزت اسلامی’ در دیدار جمعی از نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز در حسینیه بقیه الله اهواز اظهار کرد: آمادگی نیروهای مسلح و برخورداری از تجهیزات و فناوری روز دنیا به صورت مستمر انجام می شود تا نیروهای نظامی به عنوان نیروی مقتدر نظام اسلامی در هر شرایطی بتواند از مرزها و خاک میهن اسلامی دفاع کنند.
وی با اعلام بیعت دوباره نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی با آرمان ها و اهداف مقدس انقلاب ، امام راحل و رهبر معظم انقلاب گفت: نیروهای مسلح تا آخرین نفس و قطره خون آماده هستند از کیان اسلام و میهن عزیز دفاع کنند.
ظریفی یگانه افزود: در سایه همدلی و وحدت ، روحیه نیروهای مسلح برای انجام وظیفه تا سرحد جان در بهترین وضعیت قرار دارد.
فرمانده قرارگاه ارتش در جنوب غرب کشور گفت: برادری و وحدت نیروهای مسلح در استان خوزستان به عنوان یک استان حساس و راهبردی، مثال زدنی است و نیروهای مسلح تنها از طریق لباس آنان قابل تمیزدادن هستند.
ظریفی یگانه به توانایی ارتش جمهوری اسلامی و وزارت دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح در ساخت تجهیزات و سلاح پیشرفته نظامی و انواع موشک میان برد و دوربرد اشاره کرد و گفت:پیش از انقلاب اسلامی و در زمان حضور مستشاران بیگانه اجازه نداشتیم در لشکر ۹۲زرهی اهواز موتور یک تانک را باز کنیم ولی الان به دست نیروهای خلاق جوان و متعهد موتور تانک می سازیم و از امکانات بومی استفاده می کنیم.
وی به نقش تعیین کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس به عنوان برگی زرین در حیات طبیه ارتش اشاره و از ۴۸هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.
ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنوب غرب کشور در ادامه سخنانش با یادآوری روز پیوستن ارتش به انقلاب اظهار کرد: اگر این پیوستن نبود پیروزی نهایی با مشکل مواجه می شد.
رئیس کمیته نیروهای مسلح دهه فجر انقلاب اسلامی خوزستان در این نشست گفت:در ایام الله دهه فجر دهها برنامه فرهنگی ، ورزشی ، قرآنی و هنری با حضور خانواده های پرسنل نیروهای مسلح اجرا شد.
ظریفی یگانه گفت: همگام با ملت شریف ایران با حضور یکپارچه و حماسی در راهپیمایی ۲۲بهمن ، وحدت و اقتدار خود را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش خواهیم گذاشت.
حجت الاسلام سیدلطف الله سپهر رئیس ستاد دهه فجر خوزستان نیز در این آئین گفت:نیروهای مسلح فرزندان رشید ملت ایران هستند و در طول ۳۸سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در همه صحنه ها به خصوص هشت سال دفاع مقدس حضوری فعال ، موثر و تعیین کننده داشته اند.
وی گفت:به برکت انقلاب اسلامی و امام راحل ، ارتش جمهوری اسلامی ایران هم اکنون به یک نیروی الهی ، مقتدر ، خوداتکا و مستقل تبدیل شده است.
۶۰۶۵/۶۱۲۵ خبرنگار:محمدرضا بنوره *** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار