واکنش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان:

از افرادی که شایعه پراکنی می کنند، شکایت می کنیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۴ ب٫ظ
از افرادی که شایعه پراکنی می کنند، شکایت می کنیم اهواز- قلم ماندگار- چند روزی است که شایعه تغییر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در محافل دست به دست می‌شود که واقعیت آن در خبرگزاری فارس بررسی شده است.

قلم ماندگار:

چند روزی است که دوباره یا چندباره شایعه تغییر در رأس اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در محافل اجتماعی و ورزشی استان بر سر زبان‌ها افتاده است.

طی تماس خبرنگار فارس با افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان وی ضمن تکذیب شایعات اظهار کرد: برخی با منافع شخصی این شایعات را مطرح می‌کنند در حالی که من با قدرت به کارم ادامه می‌دهم و توجهی به این مسائل ندارم هر چند که این شایعات در زمان‌هایی به‌وجود می‌آیند که برخی افراد به منافع خود نمی‌رسند.

وی افزود: پروژه‌های بسیار مهم عمرانی و حرفه‌ای در حوزه ورزش در دست اجرا داریم که تا تیرماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و این نشان می‌دهد که ما حالا حالاها کار داریم.

این صحبت‌ها در حالی مطرح شد که ساعتی پیش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با صدور اطلاعیه‌ای ضمن پاسخگویی به شایعات، حق شکایت از افرادی که اقدام به شایعه پراکنی می‌کنند را برای خود محفوظ دانست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار