از توجه به بخش خصوصی غفلت نکنیم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۸ ق٫ظ
از توجه به بخش خصوصی غفلت نکنیم اهواز- قلم ماندگار-نباید از بخش خصوصی غفلت کرد زیرا غفلت از این بخش به معنای آن است که معنای توسعه را نفهمیده‌ایم.

قلم ماندگار:

مهران کفاش در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان که امروز ۲۸ بهمن ماه در اهواز برگزار شد با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه بدی‌های دشمنان انقلاب اسلامی را پاسخ دادند و همه این دشمنان را ناامید کردند.
وی افزود: خوزستان یک استان با کارکرد ملی است و این موضوع را همه افرادی که در کشور به دنبال توسعه هستند به خوبی می‌دانند و آن را درک می‌کنند و در این زمینه باید از ظرفیت‌های استان به خوبی استفاده کرد.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: شانی که برای که خودمان در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک مسول قائل هستیم، شان خدمت است و بیش از این نیست. در این خصوص اگر مسولی به بیش از این موضوع بیاندیشد، قطعا با شکست مواجه خواهد شد.
کفاش، با بیان اینکه حق مردم بیش از چیزی است که اکنون در اختیار آن‌ها است، عنوان کرد: هرچه که برای مردم خوزستان وقت گذاشته و تلاش شود کم است. در این زمینه جا دارد تلاش ویژه‌ای برای حل مشکلات این مردم برداشته شود. همه مسولان در کشور و استان خوزستان باید دست به دست یکدیگر بدهند و استان را به سمت توسعه هدایت کنند.
وی ادامه داد: توسعه استان خوزستان نیازمند همدلی است و در این زمینه مدیران باید از فرصت‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود، نهایت استفاده را بکنند زیرا این فرصت‌ها به زودی به پایان می‌رسند و بهتر است که از آن‌ها بهره گرفته شود.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: آنچه که باعث می‌شود چرخ توسعه به کندی حرکت کند، آن است که خود مدیران مانع‌تراشی می‌کنند. این موضوع باید سرلوحه مدیران قرار بگیرد تا خودشان مانع تراشی نکنند و با همدلی بتوانند کارها را پیش ببرند و به سرانجام برسانند.
کفاش با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، مهمترین اداره کل وزارت راه و شهرسازی است، ادامه داد: در هیچ نقطه‌ای از کشور حمل و نقل ترکیبی به شکلی که در خوزستان وجود دارد، نیست و همه امکانات در استان خوزستان وجود دارد.
وی گفت: نباید از توجه به بخش خصوصی غفلت کرد و غفلت از این بخش به معنای آن است که معنای توسعه را نفهمیده‌ایم. باید حقوق مربوط به بخش خصوصی و فعالیت‌های این بخش در حوزه راه و شهرسازی تسهیل شود تا بتوان از ظرفیت آن‌ها برای دستیابی به توسعه استفاده کرد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار