از سوی وزارت کشور؛ چهار استان به عنوان معین خوزستان در سیل تعیین شدند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۵ ق٫ظ
از سوی وزارت کشور؛ چهار استان به عنوان معین خوزستان در سیل تعیین شدند سخنگوی وزارت کشور، از تعیین استان هاى تهران، اصفهان، فارس و کرمان با حکم وزیر کشور به عنوان استان هاى معین استان خوزستان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، سید سلمان سامانی، از تعیین استان هاى تهران، اصفهان، فارس و کرمان با حکم وزیر کشور به عنوان استان هاى معین استان خوزستان خبر داد.

وی افزود: نظر به حجم و گستردگی خسارات وارده به استان‌ های متاثر از سیل و به خصوص استان خوزستان و استمرار وضعیت فوق العاده به منظور امداد رسانی فوری و مستمر چهار استان ملزم شدند جلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران را بدون فوت وقت برگزار کنند.

سخنگوی وزارت کشور، تاکید کرد: این چهار استان امروز (شنبه ۱۷ فروردین) نسبت به گسیل و ارسال امکانات، تجهیزات، ماشین آلات، مواد غذایی و مایحتاج عمومی و در صورت لزوم اعزام افراد متخصص به استان خوزستان اقدام می کنند.

وی همچنین از تعیین استان هاى خراسان رضوى و شمالى به عنوان استان هاى معین استان گلستان خبر داد و اضافه کرد: این استان ها هم تمام امکانات خود را به گلستان منتقل خواهد کرد و همچنین قرار شده با هماهنگی لازم اقدام فنى در قسمت بیرونی شهرها به منظور جلوگیرى از ورود آب انجام دهند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار