در راستای تامین بخشی از نیازهای سیل زدگان در استان خوزستان

از سوی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران یک هزار بسته مواد غذایی به وزن ۱۴ تن اختصاص یافت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۰ ق٫ظ
از سوی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران یک هزار بسته مواد غذایی به وزن ۱۴ تن اختصاص یافت در راستای تامین بخشی از نیازهای هم استانی های سیل زده در خوزستان از سوی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران یک هزار بسته مواد غذایی به وزن ۱۴ تن به این امر اختصاص یافت.

قلم ماندگار:

در راستای تامین بخشی از نیازهای هم استانی های سیل زده در خوزستان از سوی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران یک هزار بسته مواد غذایی به وزن ۱۴ تن به این امر اختصاص یافت.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت در این باره گفت: این کمک ها با پشتیبانی مدیرعامل شرکت و از سوی این پایگاه با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) تدارک دیده شد و با همکاری هلال احمر، فرمانداری و بخشداری ها در مناطقی که هموطنان سیلزده اسکان دارند، توزیع خواهد شد.

علی سالمی گفت: این بسته ها محتوی برنج ، حبوبات، روغن، خرما، ماکارونی، رب گوجه، قند و انواع کنسرو می باشد که به این منظور تهیه گردیده است.

وی یادآور شد: نیروهای بسیجی عضو این پایگاه که از کارکنان بخش های مختلف عملیاتی و ستادی شرکت هستند از زمان بروز سیلاب و پیامدهای آن، همگام با سایر نیروها و دستگاه های اجرایی در زمینه کمک رسانی به ساکنان مناطقی که در معرض سیلاب قرار گرفتند اعم از ایجاد و استحکام بخشی سیل بندها، جابجایی خانواده ها و انتقال آنان به مناطق اسکان پیش بینی شده نهایت توان خود را به کار گرفتند.

سالمی گفت: پیش از این نیز چند مورد کمک های اهدایی کارکنان خاصه طی حرکت خود جوش در دستگاه های حفاری جمع آوری و در اختیار مبادی مربوط قرار گرفت اما در این سطح ، این اولین محموله به شمار می آید.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار