استاندارخوزستان: برای میزبانی مسابقات وزنه برداری جام بین المللی فجرباید اهتمام ویژه ای به خرج دهیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۵ ق٫ظ
استاندارخوزستان: برای میزبانی مسابقات وزنه برداری جام بین المللی فجرباید اهتمام ویژه ای به خرج دهیم [ad_1] اهواز- ایرنا- استاندارخوزستان این استان را قطب وزنه برداری کشور برشمرد و گفت: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات وزنه برداری جام بین المللی فجر و میزبانی در شان نام خوزستان باید اهتمام ویژه ای به خرج دهیم. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- استاندارخوزستان این استان را قطب وزنه برداری کشور برشمرد و گفت: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات وزنه برداری جام بین المللی فجر و میزبانی در شان نام خوزستان باید اهتمام ویژه ای به خرج دهیم. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری قهرمانی کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات امروز با عنوان نکوداشت آیت الله موسوی جزایری برگزار شده و چنین برنامه هایی برای احترام نهادن و پاسداشت زحمات چندین ساله بزرگان استان قابل تقدیر است.
دومین دوره مسابقات جام بین المللی فجر از ۱۹ تا ۲۴ اسفندماه در اهواز برگزار می شود و تا کنون ۱۱ کشور برای حضور در این رقابت ها اعلام امادگی کرده اند.
عراق، ترکیه، رومانی، پاکستان، کویت، کوزوو، ایتالیا، اردن، آذربایجان، افغانستان و آمریکا جزو کشورهایی است که برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.
وی همچنین به پرداخت بخشی دیگر از مطالبات تیم استقلال خوزستان در روزهای آینده اشاره کرد و گفت: پرداخت مرحله دوم کمک به این باشگاه انجام شده و دو مرحله دیگر باقی مانده است.
استاندار خوزستان ادامه داد: دراین خصوص با منطقه آزاد هماهنگی های لازم انجام شده و به زودی بخش دیگری از این پرداخت ها انجام می شود.
وی تصریح کرد: همچنین با سازمان آب و برق استان نیز صحبت های لازم در خصوص پرداخت بخشی از این کمک ها به باشگاه استقلال خوزستان انجام شده و امید است در آستانه حضور این تیم در مسابقات آسیایی مشکلات این تیم رفع شود.
آیین افتتاحیه رقابت های وزنه برداری بزرگسالان کشور شامگاه سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن شهدای وزنه برداری اهواز برگزار شد.
این رقابت ها از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه با حضور ۲۱ استان در اهواز برگزار می شود.

۷۱۵۲/۶۰۰۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان*انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار