استاندارخوزستان پایان کار مشاوران و دستیاران استاندارسابق را اعلام کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۷ ب٫ظ
استاندارخوزستان پایان کار مشاوران و دستیاران استاندارسابق را اعلام کرد قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار خوزستان روز چهارشنبه در حکمی پایان کار مشاوران و دستیاران استاندار سابق این‌ استان را که بالغ بر ۵۰ نفر می‌شوند ابلاغ کرد.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان در ابلاغ روز چهارشنبه استاندار خوزستان با تقدیر و تشکر از مشاوران و دستیاران استاندار سابق آمده است: ” از آنجا که در زمان مسوولیت جناب آقای دکتر شریعتی استاندار سابق به عنوان دستیار و مشاور با این استانداری همکاری داشته‌اید، از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر می‌نمایم و از ایزد منان برایتان آرزوی سلامتی و سرافرازی دارم.”
در ادامه آمده است: به موجب این ابلاغ از تاریخ چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹ ، پایان مسوولیت تمامی مشاوران و دستیاران در این سمت را اعلام و در صورت ضرورت، استان از تجارب آنان بهره‌مند خواهد شد.
به گزارش ایرنا استاندار سابق خوزستان بیش از ۵۰ حکم‌ در قالب مشاور و دستیار ویژه استاندار در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و … صادر کرده بود.

هیات دولت، قاسم سلیمانی دشتکی که پیش از این استاندار ایلام بود را به عنوان استاندار جدید خوزستان منصوب کرد.

غلامرضا شریعتی از اوایل سال ۹۵ پس از عبدالحسن مقتدایی عهده دار سمت استانداری خوزستان شد و برای مدت چهار سال و هشت ماه در این سمت مشغول به کار بود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار