استاندار خوزستان؛ همه باید برای حل مشکلات خوزستان تلاش کنیم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۷ ق٫ظ
استاندار خوزستان؛ همه باید برای حل مشکلات خوزستان تلاش کنیم استاندار خوزستان گفت: با وحدت و هم افزایی برای حل مشکلات خوزستان تلاش می کنیم.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، استاندار خوزستان شامگاه دیشب در گفتگو با خبر ۲۳ شبکه خوزستان گفت: همه مسئولان، شخصیت‌هایی که در سطح ملی مسئولیت دارند و تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی با وحدت ، هم افزایی و در کنار هم باید برای توسعه استان تلاش کنیم.تلاش در جهت حل مشکلات و توسعه خوزستان

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: یکی از برنامه‌های که در استان در دستور کار قرار دارد مقابل با بیماری کرونا می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه خوزستان سرزمین فرهنگ‌ها و رنگین اقوام است ادامه داد: براساس فرهنگ خوزستانی‌ها مردم در شادی و عزا در کنار هم هستند، ولی با توجه به شرایط کرونا نیاز است از برگزاری اجتماعات و مراسم‌های عروسی، شادی و عزاداری خودداری شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: از جمله مشکلات استان خوزستان موضوع فاضلاب و آب های سطحی می‌باشد و در ایام بررسی بودجه و تخصیص اعتبارات سال ۱۴۰۰ ، در حال رایزنی هستیم تا اعتبارات خوبی برای طرح های آب و فاضلاب استان اختصاص یابد.

سلیمانی دشتکی گفت:همچنین از تمامی شهروندان عزیز درخواست می‌شود از نصب پلاکارد و پیام‌های تبریک خودداری و این هزینه را برای انجام کار‌های خیریه استفاده و با توجه به شرایط کرونا از برگزاری هر گونه استقبال خودداری کنند.

وی با اشاره به برگزاری نشست امروز با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: در این نشست‌ها موضوعات و مشکلات استان مورد بررسی قرار گرفت.

روز یک شنبه با تصویب هیات دولت ، قاسم سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید خوزستان منصوب شد.

پیش از این غلامرضا شریعتی ، استاندار خوزستان بود که با حکم رئیس جمهور به عنوان رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور منصوب شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار