استاندار خوزستان: اعتبار لازم برای تکمیل اقدامات عمرانی یادمان های استان تامین می شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۳ ب٫ظ
استاندار خوزستان: اعتبار لازم برای تکمیل اقدامات عمرانی یادمان های استان تامین می شود [ad_1] اهواز- ایرنا- استاندارخوزستان گفت: باتوجه به این که اقدامات عمرانی برخی از یادمان های استان نیمه تمام مانده ، اعتبار لازم جهت تکمیل آن ها در بودجه های سالانه در نظر گرفته می شود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی پنجشنبه در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی راهیان نور در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- استاندارخوزستان گفت: باتوجه به این که اقدامات عمرانی برخی از یادمان های استان نیمه تمام مانده ، اعتبار لازم جهت تکمیل آن ها در بودجه های سالانه در نظر گرفته می شود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی پنجشنبه در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی راهیان نور در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوزرستان دارای ۱۴ یادمان شهدا است که در برخی از آن ها اقدامات عمرانی انجام شده و نیمه تمام مانده است و پس از برنامه ریزی ها قرار شد با هماهنگی معاونت عمرانی و سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، سالانه برای دو تا سه یادمان اعتبارات استانی در نظر گرفته شود.
وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته می توانیم ظرف ۶ سال آینده تمامی پروژه های نیمه تمام یادمان های استان را تکمیل کرده و شرایط را برای سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به راهیان نور فراهم کنیم.
استاندار خوزستان ادامه داد: اکنون باتوجه به جلسه ای که با مسئولان سپاه ولیعصر(عج) استان انجام شد قرار شد در سال جاری بودجه لازم برای تکمیل سه یادمان در استان تعیین شود.
وی بیان کرد: در سال جاری استقبال راهیان نوراز یادمان های استان بیشتر شده و امید است هرساله بتوانیم زیرساخت ها و شرایط را برای حضور هرچه بیشتر کاروان های راهیان نور در استان فراهم کنیم.
شریعتی تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق و زحمات فراوان سپاه ولیعصر(عج) استان و سایر مسئولان، کاروان های راهیان نور به صورت منظم از یادمان ها استقبال می کنند و همچنین در کنار آن در قالب اردوهای جهادی در روستاهای محروم استان مشغول خدمت رسانی هستند.
وی اظهار کرد: در حال حاضر با استقرار تیم های امنیتی و ایست های بازرسی هیچ مشکلی در خصوص تردد کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی در استان ایجاد نشده و امید است تا پایان نوروز حجم بازدید مسافران و راهیان نور از استان بیشتر شود.
استاندار خوزستان گفت: خوزستان علاوه بر داشتن یادمان های شهدا و اهمیت معنوی که در کل کشور دارد، دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که از تمامی مردم کشور دعوت می کنیم برای دیدن این جاذبه های گردشگری به خوزستان سفر کنند.
۷۱۵۲
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار