استاندار خوزستان با خانواده های شهدای ترور دزفول دیدار کرد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۰ ب٫ظ
استاندار خوزستان با خانواده های شهدای ترور دزفول دیدار کرد دزفول- قلم ماندگار- استاندار خوزستان عصر پنجشنبه همراه با فرماندار و جمعی از مسئولان دزفول با حضور در منازل شهیدان سعید زارع و حسین ولایتی فر از شهیدان عملیات تروریستی رژه اهواز با خانواده های آنها دیدار کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از ایرنا، غلامرضا شریعتی در این دیدار گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه مسئولان را برای خدمت بیشتر به جامعه بالا می برد.
وی با بیان اینکه شهدای حادثه تروریستی رژه اهواز مظلومیت خاصی داشتند، افزود: با خانواده های تک تک شهدای این حادثه تروریستی دیدار داشتم و از نزدیک به آنها عرض ادب کردم.
استاندار خوزستان مجاهدت، ایثار، فداکاری و شهادت را از آموخته های مسلمانان از صدر اسلام دانست و گفت: برای ایستادن در راه خداوند متعال راهی جز تمکین اراده او نداریم.
وی با بیان اینکه درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون پاک شهدا آبیاری می شود، افزود: دشمنان، استکبار و ابرقدرت ها ممکن است سنگی در مسیر ما بیاندازند اما هرگز نمی توانند سیل خروشان ملت را از حرکت باز دارند.
شریعتی با تقدیر از خانواده شهدا برای تربیت فرزندانی پاک اظهار داشت: شهدا راه ائمه اطهار(ع) را ادامه دادند و در مسیر مستقیم قرار داشتند.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ولایتی فر و زارع گفت: دزفول با تقدیم ۲ هزار و ۶۰۰ شهید به میهن اسلامی سرشار از لاله های درهم تنیده است.
محمد حیدری خدمت به مردم دزفول را یک فرصت تاریخی دانست و افزود: سرکشی استاندار از خانواده شهدا با وجود مشغله های فراوان جای قدردانی دارد و یک درس اخلاقی و مدیریتی است.
وی اضافه کرد: این اقدام استاندار باید به عنوان چراغ راه و مسیر حرکت در راستای اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی سرلوحه مدیران قرار گیرد.
به گزارش ایرنا استاندار خوزستان در دیدار با خانواده شهیدان و زارع با اهدای لوح سپاس از آنها قدردانی کرد.
در پی حمله تروریستی ۳۱ شهریورماه امسال به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز ۲۵ نفر شهید و بیش از ۶۰ نفر زخمی شدند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار