استاندار خوزستان :تنوع قومی برای کشور فرصت تلقی می شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۳:۱۸ ق٫ظ
استاندار خوزستان :تنوع قومی برای کشور فرصت تلقی می شود [ad_1] به گزارش قلم ماندگار، استاندار خوزستان گفت: مسولیت خاصی در خصوص اقوام احساس می کنم زیرا تنوع قومی را برای کشور فرصت تلقی می کنم . غلامرضا شریعتی، شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح کارخانه روغن کشی نوید خلیج فارس در بندر امام خمینی (ره) اظهار کرد: برای تحقق مطالبات اقوام اقدام خواهیم کرد،رشد و […]

[ad_1]


به گزارش قلم ماندگار، استاندار خوزستان گفت: مسولیت خاصی در خصوص اقوام احساس می کنم زیرا تنوع قومی را برای کشور فرصت تلقی می کنم . غلامرضا شریعتی، شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح کارخانه روغن کشی نوید خلیج فارس در بندر امام خمینی (ره) اظهار کرد: برای تحقق مطالبات اقوام اقدام خواهیم کرد،رشد و توسعه متوازن را بخش مهمی از مشی اعتدالی میدانم .
وی همچنین بااشاره با اهمیت اشتغالزایی در استان گفت: درخواست ما این است که در صنایع ملی از منابع و نیروهای استانی نیز استفاده شود.
متاسفانه خوزستان جزو پنج استانی است که کودک بازمانده از تحصیل و بیشترین زنان بی سرپرست را دارد وهمین نکته اهمیت اشتغالزایی و توجه به توسعه همه جانبه استان را مضاعف می کند.
استاندار خوزستان با بیان اینکه در سالهای گذشته از طرف دولت تدبیر و امید ۳۳ پروژه آب رسانی با اعتبار ۹۰ میلیاردتومان اغاز شد، گفت: آبرسانی شهرهای اهواز، خرمشهر،دشت آزادگان، شادگان و ۴۰پروژه در بخش راه در حال انجام است.
شریعتی با تشکر از همه حمایت های دولتمردان گفت : انتظار داریم توجه به مسایل زیست محیطی و سلامت در اولویت ها دولت قرار گیرد.

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار