استاندار خوزستان : خدمات نظام در همه ابعاد بخش هاى جامعه قابل مشاهده و ملموس است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۰ ق٫ظ
استاندار خوزستان : خدمات نظام در همه ابعاد بخش هاى جامعه قابل مشاهده و ملموس است خوزستان- قلم ماندگار-با حضور استاندار خوزستان ، حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، قربانى مدیرکل نوسازى مدارس خوزستان ، حجت الاسلام سید مصطفى حسینى نورى امام جمعه شهرستان اندیمشک مراسم بهره بردارى و کلنگ زنى از ٢۶ پروژه آموزشى ، فرهنگى و ورزشى برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش  قلم ماندگار به نقل از روابط عمومى اداره کل نوسازى مدارس خوزستان ، با حضور شریعتى استاندار خوزستان ، حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، قربانى مدیرکل نوسازى مدارس خوزستان ، حجت الاسلام سید مصطفى حسینى نورى امام جمعه شهرستان اندیمشک مراسم بهره بردارى و کلنگ زنى از ٢۶ پروژه آموزشى ، فرهنگى و ورزشى برگزار شد.

ابتدا مهندس قربانى ضمن خوش آمد گویى به استاندار خوزستان و حاضرین در جلسه به بیان مشخصات این پروژه ها پرداخت و گفت پروژه های تکمیل شده که امروز شاهد بهره برداری آن هستیم شامل ١۵ مدرسه که شامل ۶۶ کلاس درس و ٢ مسجد و ۴ خانه عالم مى باشند که تقریبا با اعتبارى بالغ بر ١۶ میلیارد تومان ساخته شده اند.

همچنین ایشان افزود : پروژه هایى که امروز کلنگ زنى می شوند شامل ٢ سالن ورزشى ، یک مدرسه ٩ کلاسه و یک مجموعه فرهنگى شهداى گمنام مى باشد که با اعتبارى بالغ بر ١۶ میلیارد و پانصد میلیون تومان ساخته و تحویل مناطق مورد نیاز این شهرستان مى شود.

آقاى حسنوند نماینده مردم اندیمشک ، همدلى و تلاش جهادى را براى توسعه ضرورى دانست و گفت:

توسعه هرمنطقه منوط به برخوردارى از توانایى و امکاناتى است که با تکیه بر این داشته ها ، توسعه فراهم مى شود.

رئیس کمیسیون انرژى افزود : داشتن مردمى با انگیزه ، مدیران توانمند و امکانات مناسب ، به شتاب بخشی روند توسعه کمک شایانى مى کند.

دکتر شریعتى در آئین بهره بردارى و کلنگ زنى ٢۶ پروژه آموزشى ، فرهنگى و ورزشى در اندیمشک با بیان اینکه نباید با بزرگنمایى کمبودها ، این خدمات ارزنده را نادیده گرفت ، اظهار کرد : در اقصى نقاط کشور در زمینه هاى مختلف طرح ها و پروژه هاى بزرگ ساخته شده که سبب متحول شدن زیرساخت هایى شده است

استاندار خوزستان افزود: دشمن به دنبال کمرنگ جلوه دادن این خدمات است و باید با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم ، نسبت به تشریح خدمات نظام اسلامی تلاش شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار