استاندار خوزستان: مسائل اساسی توسعه قربانی کارهای سلیقه ای و جناحی نشود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۳ ب٫ظ
استاندار خوزستان: مسائل اساسی توسعه قربانی کارهای سلیقه ای و جناحی نشود [ad_1] اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: برای تحقق توسعه خدمات شهری در سطح استان و به ویژه کلانشهر اهواز باید مراقب باشیم مسائل اساسی و خدماتی ، قربانی کارهای سلیقه ای و جناحی نشود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی چهارشنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیرهم سطح زردشت و تعریض پل کیان آباد اهواز اظهار […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: برای تحقق توسعه خدمات شهری در سطح استان و به ویژه کلانشهر اهواز باید مراقب باشیم مسائل اساسی و خدماتی ، قربانی کارهای سلیقه ای و جناحی نشود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی چهارشنبه در آیین کلنگ زنی تقاطع غیرهم سطح زردشت و تعریض پل کیان آباد اهواز اظهار کرد: این پروژه به درخواست جانبازان این منطقه کلید خورده و بی شک یکی از حقوق اولیه اهالی این منطقه به شمار می رود .
وی افزود: کاهش بار ترافیکی در این منطقه بخصوص منطقه کیانپارس اهواز در کاهش میزان ترافیک و ایجاد آرامش رانندگان تاثیر بسزایی داشته و از آلودگی هوا نیز می کاهد.
استاندار خوزستان ادامه داد: کاهش ترافیک سلامت جامعه را نیز درپی دارد و ما نیز بر خود وظیفه می دانیم که در راستای خدمات شهری ، نیازهای شهروندان استان را در قالب پروژه های مختلف شهری تامین کنیم.
وی بیان کرد: همچنین پروژه پل نهم در نهایت تا خردادماه سال آینده به بهره برداری می رسد، این پروژه اگرچه تاثیرگذار است اما همزمان با آن باید این تقاطع غیر هم سطح احداث و پل کیان آباد تعریض شود تا اثرگذاری منفی نداشته باشد.
شریعتی گفت: اگرچه سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز در خوزستان در حال افزایش است اما توسعه خدمات شهری در استان نیز باید متناسب با این سرمایه گذاری ها باشد.
وی ادامه داد: اکنون در حاشیه های شهر اهواز با مشکلات و محرومیت هایی همراه هستیم که برای رسیدن به یک شهر مدرن باید برای رفع محرومیت ها تلاش مضاعفی کنیم.
استاندار خوزستان افزود: اکنون خدماتی که خوزستان به کشور ارائه می دهد بیشتر از خدماتی است که دریافت می کند که نیاز است در جهت دریافت امکانات بیشتر برای استان نیز تلاش کنیم.
پروژه تقاطع غیر همسطح جانباز یکی از گره های حمل و نقل و ترافیکی شهر اهواز است که دسترسی شمال به جنوب منطقه کیانشهر، مهرشهر و میدان صیاد شیرازی را به سمت شمال امکان پذیر می‌کند.
این پروژه با هدف رفع مشکلات ساکنان این منطقه که بیشتر از جانبازان انقلاب اسلامی هستند، با ۱۰۳ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده و طبق برنامه ظرف حداکثر۱۸ ماه به بهره برداری می رسد.

/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضا خبازان**انتشار دهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار