استاندار خوزستان: نفت مانع اصلی توسعه اهواز است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۵ ق٫ظ
استاندار خوزستان: نفت مانع اصلی توسعه اهواز است استاندار خوزستان گفت: وجود منابع و فعالیت های عظیم نفتی، مانع اصلی توسعه کلانشهر اهواز است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، غلامرضا شریعتی در آئین انعقاد تفاهم نامه ای بین استانداری خوزستان و شهرداری اهواز در راستای توسعه و تسریع در اجرای طرح ها و پروژه های عمران شهری کلانشهر اهواز اظهار کرد: استان خوزستان در مواقع بروز بحران ها و مشکلات همیشه سربلند بوده است.

وی افزود: در ایام پیاده روی امسال دو میلیون و ۲۰۰ زائر از مرز های استان تردد داشته اند که این روند بدون کوچکترین مشکلی انجام شده است.

شریعتی با بیان اینکه این تفاهم نامه، دومین تفاهم نامه استانداری خوزستان با شهرداری اهواز است، افزود: نفت عامل اصلی عدم توسعه در اهواز است که این مطلب با وزیر نفت در میان گذاشته شده و پیشنهادی هم برای برون رفت از این مشکل برنامه ریزی شده است.

وی افزود: مقرر شده است مشاوره ای در حوزه نفت و شهری در راستای بهبود این وضعیت انجام شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: این فعالیت موجب توسعه در بخش های مختلف گردشگری، توسعه ای و حمل و نقل خواهد شد.

شریعتی تصریح کرد: در این تفاهم نامه هیچ تعصبی در اجرای پروژه ها نداریم و هر کدام که موجب اثر بخشی بیشتر و توازن بین محلات اهواز می شود، اولویت قرار داده شود.

وی گفت: برای انجام هرچه بیشتر و بهتر این پروژه ها تیم مشاوره ای متشکل از دولت و دفتر شهری برای تصمیم گیری بهتر تشکیل شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار