استاندار :۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به ورزش خوزستان اختصاص یافت

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۳ ب٫ظ
استاندار :۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به ورزش خوزستان اختصاص یافت [ad_1] اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان از اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به ورزش خوزستان در سال ۹۶ خبر داد و گفت: امیدواریم از این شرایط به بهترین شکل استفاده شود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی روز جمعه در همایش بزرگ پیاده روی خانواده که در اهواز برگزار شد اظهار کرد: با اجرایی شدن […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان از اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به ورزش خوزستان در سال ۹۶ خبر داد و گفت: امیدواریم از این شرایط به بهترین شکل استفاده شود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی روز جمعه در همایش بزرگ پیاده روی خانواده که در اهواز برگزار شد اظهار کرد: با اجرایی شدن برنامه ششم توسعه اعتبار ویژه ای در ورزش لحاظ شده است و بودجه ورزشی استان در سال ۹۶ به مراتب بالاتر از سال های گذشته خواهد بود.
استاندار خوزستان با اشاره به استقبال چشمگیر مردم از همایش پیاده روی خانواده که نشان از علاقه مردم به امر ورزش دارد افزود: امیدوارم با برگزاری چنین همایش هایی به سلامت جامعه و استان کمک شود و کاری کنیم تا اتحاد و همدلی بین مردم پر رنگ تر شود.
وی با بیان این که برای آبادانی و توسعه شهر اهواز مطابق با استانداردهای لازم باید بیشتر تلاش کرد تا مشکلات و موانع هر چه سریعتر برطرف شود، گفت: رسیدگی به معضلاتی همچون ریزگردها و شبکه آب و فاضلاب و برق رسانی که عمده مشکلات استان است جز مصوبات و طرح های در دستور کار ما قرار دارد.
شریعتی اجرایی شدن طرح هایی را که در گرو سلامت جامعه است لازم و ضروری دانست و افزود: تلاش خواهیم کرد با برنامه ریزی صحیح استانداردهای لازم برای زیستن سالم را اجرایی کنیم.
وی حضور پرشور اقشار مختلف مردم استان را در همایش پیاده روی بسیار امیدوارکننده دانست و گفت: بسیار خوشحال هستم که مردم استان و شهر اهواز به مقوله ورزش اهمیت می دهند لذا مسولان باید امکانات لازم در جهت سهولت ورزش کردن را فراهم کنند.
استاندار خوزستان ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن روز ارتش عنوان کرد: در برنامه های کوتاه مدت برای سلامت مردم و گسترش ورزش همگانی برنامه های مدونی انجام شده که امیدواریم با همراهی مردم این برنامه ها عملیاتی شود.
به گزارش ایرنا فرماندار اهواز نیز گفت: انتظار می رود این مراسم مفرح در طول سال تکرار شود چرا که شادی و نشاط مردم را به همراه دارد.
وی با اشاره به این که برگزاری همایش های پیاده روی خانواده در سلامت روح و جسم افراد جامعه موثر است افزود: همایش پیاده روی خانواده از دو بعد اجتماعی و سلامتی برای جامعه مفید است.
نبی الله خون میرزایی تقویت روحیه همبستگی و هماهنگی بیشتر آحاد جامعه را از نتایج برگزاری همایش های پیاده روی خانواده دانست و ابراز کرد: امروزه همه به نقش ورزش های همگانی در ایجاد بستری منسجم و هماهنگ در عرصه های اجتماعی و فرهنگی آگاه هستند.
وی افزود: مسائل مربوط به ورزش های همگانی با توجه به نقش اساسی آن در ایجاد نشاط و روحیه در همه گروه های سنی همواره در رأس اولویت های ما قرار داشته و با در نظر گرفتن نقش ورزش در ارتقاء سطح سلامت جسم و روان، برگزاری این چنین همایش های بزرگ ورزشی به نوعی یک ضروت است.
این همایش به صورت زنده از شبکه ۳ سیما پخش شد و در پایان این مراسم دو دستگاه خودرو پراید به قید قرعه به شرکت‌ کنندگان اهدا شد.
۶۰۶۴/۶۰۶۸
خبرنگار:محمد شاکری** انتشار دهنده:محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار