استقبال مسافران نوروزی از نمایشگاه هوایی در پایگاه وحدتی دزفول

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۱ ق٫ظ
استقبال مسافران نوروزی از نمایشگاه هوایی در پایگاه وحدتی دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور در پایگاه وحدتی دزفول مورد استقبال مسافران نوروزی و کاروان های راهیان قرار گرفت. به گزارش ایرنا این نمایشگاه که از ۳۰ اسفند ماه برپا شده مورد استقبال گسترده مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور قرار گرفته است.همزمان با برپایی این […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور در پایگاه وحدتی دزفول مورد استقبال مسافران نوروزی و کاروان های راهیان قرار گرفت. به گزارش ایرنا این نمایشگاه که از ۳۰ اسفند ماه برپا شده مورد استقبال گسترده مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور قرار گرفته است.
همزمان با برپایی این نمایشگاه تیزپروازان نیروی هوایی ارتش با ۲ فروند جنگنده اف ۵ در پایگاه وحدتی دزفول به انجام نمایش هوایی در ارتفاع پست پرداختند.
این نمایش هوایی که با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان سیدحمید رضا آشنا فرمانده پایگاه وحدتی و جمعی از پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش انجام شد مورد استقبال خانواده ها، جوانان و نوجوانان قرار گرفت.
همزمان با این نمایش هوایی، امیر سرتیپ دوم خلبان سیاوش مشیری از پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش و از راویان هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطراتی از دفاع مقدس و نقش نهاجا در آن دوران پرداخت.
همچنین خانواده ها از ۲۶ غرفه برگزار شده در این نمایشگاه که شامل دستاوردهای نیروی هوایی ارتش، آتش نشانی، عملیات روانی، کتاب، عفاف و حجاب، امدادو نجات، ختم قرآن کریم است استقبال کردند.
نمایشگاه بزرگ راهیان نور پایگاه وحدتی تا ۱۱ فروردین برای بازدید عموم دایر است.
نیروی هوایی در هشت سال دفاع مقدس ۱۶۰ هزار و ۵۳۵ سورتی پرواز عملیاتی علیه دشمن انجام داد.
در ایام تعطیلات نوروز پارسال در مدت ۱۰ روز برپایی این نمایشگاه ۲۰۰ هزار نفر از مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از آن دیدن کردند.
نمایشگاه هوایی راهیان نور از جمله جاذبه های گردشگری جنگ در استان خوزستان می باشد که همه ساله مورد استقبال گسترده کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی قرار می گیرد.
شهر دزفول پایتخت مقاومت ایران در ایام نوروز پذیرای مسافران نوروزی و راهیان نور از سراسر کشور است.
پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یک هزار و ۵۱۵ سورتی پرواز برون مرزی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در بمباران مواضع دشمن بعثی و پشتیبانی از رزمندگان داشت.
دزفول در شمال استان خوزستان در دوران دفاع مقدس مورد اصابت ۱۷۶ موشک دوربرد ، ۴۸۹ بمب و راکت و پنج هزار و ۸۲۱ گلوله توپ دشمن قرار گرفت.
به پاس ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در مقابل بمباران موشکی ، هوایی و توپخانه ای دشمن ، این شهر به عنوان پایتخت مقاومت ایران اسلامی انتخاب شد.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار