استقلال خوزستان آخرین تمرینش را در ورزشگاه اصلی مسقط برگزار کرد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۸ ب٫ظ
استقلال خوزستان آخرین تمرینش را در ورزشگاه اصلی مسقط برگزار کرد [ad_1] اهواز _ ایرنا _ استقلال خوزستان عصر امروز آخرین تمرین خود را بدون دانیال ماهینی در ورزشگاه اصلی برگزار کرد. به گزارش ایرنا، استقلال خوزستان عصر امروز از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه آخرین تمرین خود را در ورزشگاه اصلی شهر مسقط برگزار کرد. آبی های خوزستانی که ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه فردا […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ استقلال خوزستان عصر امروز آخرین تمرین خود را بدون دانیال ماهینی در ورزشگاه اصلی برگزار کرد. به گزارش ایرنا، استقلال خوزستان عصر امروز از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه آخرین تمرین خود را در ورزشگاه اصلی شهر مسقط برگزار کرد.
آبی های خوزستانی که ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه فردا می بایست در مقابل الفتح عربستان صف آرایی کنند در آخرین تمرین خود به کارهای تاکتیکی پرداختند تا برای نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا آماده شوند.
دانیال ماهینی هافبک آبی پوشان به علت سرماخوردگی جزیی و با تشخیص کادر پزشکی در این تمرین حضور نداشت.
شایعاتی مبنی بر مصدومیت علی اصغر عاشوری پدیده این فصل استقلالی ها شنیده می شد که به گفته سرپرست تیم این بازیکنان برای بازی فردا هیچ مشکلی نخواهد داشت.
گفتنی است نشست هماهنگی پیش از بازی تیم های استقلال خوزستان و الفتح عربستان در هتل ‘ هال ‘ عمان امروز ظهر با حضور نمایندگان دو تیم برگزار شد.
در این نشست مقرر شد که تیم الفتح در این مسابقه پیراهن و شورت سفید به تن می کند همچنین تیم استقلال خوزستان که میزبان می باشد با لباس یک دست آبی به میدان می رود.
همچنین مشخص شد در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ابتدا سرمربی و کاپیتان الفتح و سپس سرمربی و کاپیتان استقلال خوزستان حاضر خواهند شد.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار