تجلی استکبارستیزی مردم اهواز

طنین فریاد «مرگ بر امریکا» کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و تجلی استکبارستیزی مردم این شهرستان به روایت تصویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۳ ب٫ظ
طنین فریاد «مرگ بر امریکا» کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و تجلی استکبارستیزی مردم این شهرستان به روایت تصویر راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور جمعی از مردم و دانش آموزان در شهرها و مناطق مختلف خوزستان برگزار شد، همچنین فریاد مرگ بر امریکا کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این شهرستان طنین انداز شد.

قلم ماندگار:

راهپیمایی با شکوه ۱۳ آبان روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور جمعی از مردم و دانش آموزان در شهرها و مناطق مختلف خوزستان برگزار شد.

در حالی‌که انقلاب اسلامی ایران در آستانه ۴۰ سالگی خود قرار دارد، ۱۳ آبان امسال نیز با شور و حرارت مثال‌زدنی و با حضور پررنگ دانش‌آموزان و آحاد مردم استکبارستیز کشورمان گرامی داشته شد و در استان خوزستان که همواره در زمره پیشتازان انقلاب بوده است نیز شاهد برگزاری راهپیمایی پرشور در شهرهای مختلف بودیم.

در اهواز، مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در ۲۰۰  سال گذشته هر زمان جنگی رخ داد، تکه‌ای از ایران جدا شد اما امروز به یُمن انقلاب، نعمت خدادادی مکتب و اعتقادات ما، امام و شهدا، صلابت و اقتدار ایران اسلامی آنچنان پیچید که آمریکا همچنان علیه ما توطئه می‌کند تا ایران را از جایگاه خود پایین بکشد چون می‌داند پیروزی ایران پیروزی امت‌های اسلامی است.

یادآور می شود : کارمندان دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه دکتر ایرج نظری رئیس، مدیران و معاونان این دانشگاه  انزجار خود را از جنایات استکبار جهانی و توطئه افکنی آمریکا علیه ملت ایران اعلام کردند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار