استیضاح شهردار اهواز در آستانه عید نوروز با کدام تدبیر!

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۲:۱۳ ب٫ظ
استیضاح شهردار اهواز در آستانه عید نوروز با کدام تدبیر! برکسی پوشیده نیست که برکناری مدیر ارشد سازمان مهمی همچون شهرداری اهواز در آستانه سال جدید ضربه سنگینی به شهر و بدنه شهرداری است و امروز در مراسم استیضاح شهردار اهواز غیبت پنج عضو شورای این کلانشهر حاکی از درایت و بصیرتشان بود که به حق کار صحیحی را در راستای منافع شهر اهواز برداشتند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، برکسی پوشیده نیست که برکناری مدیر ارشد سازمان مهمی همچون شهرداری اهواز در آستانه سال جدید ضربه سنگینی به شهر و بدنه شهرداری است و امروز در مراسم استیضاح شهردار اهواز غیبت پنج عضو شورای این کلانشهر حاکی از درایت و بصیرتشان بود که به حق کار صحیحی را در راستای منافع شهر اهواز برداشتند.

در  روزهای پایانی اسفندماه جاری از سویی حجم کاری کارکنان شهرداری زیاد می شود و از سویی دیگر درآمدها نیز افزایش می یابد به همین دلیل نباید با برخی تصمیمات اشتباه سبب لطمه به شهر شد.

جالب اینجاست که امروز برخی شایعات در رسانه ها مبنی بر حمایت از استیضاح شهردار به نقل از امام جمعه اهواز در گروه های واتس آپی بازنشر داده شد که این مهم نیز با واکنش به موقع و سریع دفتر امام جمعه  اهواز پاسخ داده شد که مضمون این جوابیه بدین شرح بود: روابط عمومی و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در خوزستان در بیانیه در خصوص انتساب هر گونه حمایت یا مخالفت در فرآیند عزل و نصب شهردار اهواز را رد کرد و نوشت :با توجه به نشر اخبار کذب در خصوص هر گونه رد یا اثبات در عزل و نصب شهردار اهواز از سوی نماینده معزز ولی فقیه انتساب این اظهارات به امام جمعه محترم اهواز قویا تکذیب و از فعالان زحمتکش و مخلص عرصه رسانه که در راستای اعتلای کلمه حق و ارزش های اسلام عزیز نسبت به اخبار کذب و شبهه ناک احتیاط در نشر دارند سپاسگزاریم.

در پایان یادآور می شود: جلسه بعدی شورا ، فردا پنج شنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۹ در صحن شورای شهر اهواز برگزار خواهد شد که امیدواریم اعضای محترم شورای شهر به خود آیند و منجر به تصمیم اشتباه مبنی بر عزل شهردار در روزهای پایانی سال نشوند که بدور از اغراق باید اذعان کرد  که دود این بی تدبیری گریبانگیر کارگران این سازمان و مردم رنج کشیده اهواز خواهد بود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار