اسکان اضطراری مسافران نوروزی در دزفول

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۲ ب٫ظ
اسکان اضطراری مسافران نوروزی در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – در پی بارندگی شدید در شمال خوزستان مسافران نوروزی که در بوستان ها چادر بر پا کرده بودند در شهرهای دزفول ، اندیمشک و شوش به مکان های مسقف منتقل شدند. به گزارش ایرنا بارندگی بهاری که از عصر پنجشنبه در شمال استان خوزستان آغاز شده همچنان در شهرهای دزفول […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – در پی بارندگی شدید در شمال خوزستان مسافران نوروزی که در بوستان ها چادر بر پا کرده بودند در شهرهای دزفول ، اندیمشک و شوش به مکان های مسقف منتقل شدند. به گزارش ایرنا بارندگی بهاری که از عصر پنجشنبه در شمال استان خوزستان آغاز شده همچنان در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک ادامه دارد.
بارندگی در دزفول در عصر روز جمعه به صورت رگباری و با شدت بیشتری آغاز شده است.
این گزارش حاکیست آبگرفتگی جاده بوستان دولت تا پل پنجم ناشی از بارندگی شدید عصر جمعه در دزفول موجب گرفتار شدن چندین دستگاه خودرو در این مسیر شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی بارندگی پنجشنبه شب در دزفول دهها خانواده و مسافر نوروزی که در بوستان های شهری چادر برپا کرده و زیر باران بهاری گرفتار شده بودند به مکان های امن منتقل شدند.
عظیم رضای مرساق افزود:به دلیل شرایط بد جوی و باران شدید تعدادی از مسافران نوروزی در محل های سرپوشیده اضطراری جمعیت هلال احمر دزفول اسکان داده شدند.
وی با اشاره به اسکان تعدادی از مسافران نوروزی طی شب گذشته در سالن سرپوشیده هلال احمر و سالن دانشگاه فرهنگیان دزفول خاطر نشان کرد: مقادیری مواد غذایی و پتو نیز بین مسافران نوروزی توزیع شد.
رضای مرساق گفت:انتقال مسافران نوروزی به محل های مسقف با تلاش پنج تیم امدادی و امدادگران داوطلب جمعیت هلال احمر دزفول همچنان ادامه دارد.
شهرداری دزفول نیز با آغاز بارندگی به یاری مسافران نوروزی شتافت و تعدادی از خانواده ها را به محل اسکان مسافران منتقل کرد.
گزارش دریافتی از آموزش و پرورش دزفول نیز حاکیست:با آغاز بارندگی دهها خانواده از سطح شهر دزفول به مدارس منتقل شدند.
این گزارش حاکیست: بارندگی شدید در عصر روز جمعه موجب آبگرفتگی معابر در مناطقی از شهر دزفول شده است.
مسعود سخایی بخشدار سردشت دزفول نیز به ایرنا گفت: بارندگی ۲۴ ساعت گذشته مشکل خاصی در این بخش کوهستانی موجب نشده ضمن اینکه تعدادی از مسافران و گردشگران نیز به مدارس و مکان های مسقف در این بخش منتقل شده اند.
دزفول در شمال خوزستان از اواخر اسفند ماه میزبان مسافران نوروزی از سراسر کشور می باشد.
شمار گردشگران و مسافرانی که در نوروز ۹۶ به شهرهای شمال استان خوزستان سفر کرده اند نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار