اسکان بیش از یکهزار و ۴۰۰ خانوار در مدارس خرمشهر در هفته نخست تعطیلات نوروزی ۹۶

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۶ ق٫ظ
اسکان بیش از یکهزار و ۴۰۰ خانوار در مدارس خرمشهر در هفته نخست تعطیلات نوروزی ۹۶ [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون یکهزار و ۴۴۷ خانوار مهمان نوروزی در مدارس شهرستان اسکان داده شدند. عبدالحافظ عنبری شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اسکان مهمانان نوروزی از ۲۸ اسفند سال ۹۵ آغاز شد، گفت از ۲۸ اسفند تا […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر گفت:از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون یکهزار و ۴۴۷ خانوار مهمان نوروزی در مدارس شهرستان اسکان داده شدند. عبدالحافظ عنبری شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اسکان مهمانان نوروزی از ۲۸ اسفند سال ۹۵ آغاز شد، گفت از ۲۸ اسفند تا ساعت ۲۴ جمعه چهارم فروردین ماه ۹۶ ، یکهزار و ۴۴۷ خانوار در ۶۴ مدرسه اسکان داده شدند.
وی با بیان آمادگی کامل ستاد اسکان اداره آموزش و پرورش خرمشهر برای پذیرش میهمانان نوروزی، گفت:تمامی امکانات زیرساختی از جمله مرکز رفاهی فرهنگیان، مدارس و سالن های ورزشی آموزش و پرورش برای اسکان مهمانان نوروزی فراهم شده است.
**** اسکان ۲۱۲ خانوار در شب گذشته
مدیر آموزش و پرورششهرستان خرمشهر به بارندگی شب گذشته اشاره کرد و گفت:هنگام بارندگی شب گذشته ۲۱۲ خانوار در ۹۰ کلاس درس اسکان داده شد.
عنبری افزود: پیش از این ۵۴ مدرسه برای اسکان آماده سازی شده بود و شب گذشته برای اسکان مهمانان ۱۰ مدرسه دیگر برای مواقع بحرانی نیز آماده شد.
وی در ادامه گفت: شب گذشته به دلیل بارندگی استفاده از مدارس حاشیه شهر همچون کوی آریا نیز در اختیار مهمانان قرار گرفت.
به گزارش ایرنا بارندگی جمعه شب چهارم فروردین ماه، مهمانان نوروزی را غافلگیر کرد و بیشتر مهمانان برای اسکان به مدارس روی آوردند.
۷۱۰۰/۶۱۲۵ خبرنگار:کمیله حجازی **انتشار:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار