اسکان شبانه در منطقه گردشگری چال کندی دزفول ممنوع اعلام شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۳ ق٫ظ
اسکان شبانه در منطقه گردشگری چال کندی دزفول ممنوع اعلام شد [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس امور آب منطقه شمالغرب خوزستان گفت:گردشگران اجاره اسکان شبانه در منطقه چال کندی را ندارند. به گزارش ایرنا محمد سجادیان روز چهارشنبه در نشست ستاد بحران شهرستان دزفول افزود:در منطقه بالادست سد تنظیمی و منطقه چال کندی در ساحل رودخانه دز برخی افراد اقدام به احداث سکو کرده و […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس امور آب منطقه شمالغرب خوزستان گفت:گردشگران اجاره اسکان شبانه در منطقه چال کندی را ندارند. به گزارش ایرنا محمد سجادیان روز چهارشنبه در نشست ستاد بحران شهرستان دزفول افزود:در منطقه بالادست سد تنظیمی و منطقه چال کندی در ساحل رودخانه دز برخی افراد اقدام به احداث سکو کرده و پس از چندی ادعای مالکیت و تملک نیز می نمودند که در مواردی به خرید و فروش این سکوها نیز منجر می شد.
وی افزود:با اقدامی که پارسال انجام شد افزون بر ۹۵ درصد سکوهای احداث شده برای جلوگیری از تملک غیر قانونی ،‌تخریب شد .
به گزارش ایرنا سجادیان گفت:باتوجه به وضعیت ورودی و خروجی سد دز و نوسان آب رودخانه اسکان مسافران و گردشگران در منطقه چال کندی امکان پذیر نیست و افرادی که مدیریت قایق های موتوری آن منطقه را برعهده دارند باید این موارد را به گردشگران گوشزد کنند و اجازه اسکان شبانه به آنها داده نشود.
رئیس امور آب شمالغرب استان خوزستان بیان کرد:در سیل فروردین ماه پارسال برخی گردشگران دچار مشکل شده بودند که امسال باید بیشتر به این امر توجه کرد تا گردشگری دچار مشکل نشود .
محمد ابوالحلاج معاون امور شهری شهرداری دزفول نیز گفت:به پیمانکاران تذکر داده شده از اسکان شبانه گردشگران در منطقه چال کندی خودداری کنند.
وی افزود:همچنین محلی برای استقرار قایق های تفریحی بصورت موقت در اختیار آنان قرار داده شده و اداره ورزش و جوانان نیز محدوده ای را به ورزش های آبی اختصاص داده و اسکله ای نیز به این امر اختصاص داده شده است .
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی منطقه چال کندی رودخانه دز در بالادست سد تنظیمی علی کله دزفول از جاذبه های گردشگری استان خوزستان می باشد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار