اسکان چهارهزار و ۹۸گردشگر نوروزی در شهرستان اندیکا

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۷ ب٫ظ
اسکان چهارهزار و ۹۸گردشگر نوروزی در شهرستان اندیکا [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرآموزش وپرورش شهرستان اندیکا گفت: در تعطیلات نوروزی امسال چهارهزار و ۹۸گردشگر نوروزی در مدارس این شهرستان اسکان یافتند. محمدرضاخداوردی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنااظهارکرد:۱۸مدرسه با ۱۰۵کلاس درس در شهر آبژدان، شهر قلعه خواجه، منطقه کوشک، اسلام آباد، دینراک، قاسم آباد برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تجهیز شده […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرآموزش وپرورش شهرستان اندیکا گفت: در تعطیلات نوروزی امسال چهارهزار و ۹۸گردشگر نوروزی در مدارس این شهرستان اسکان یافتند. محمدرضاخداوردی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنااظهارکرد:۱۸مدرسه با ۱۰۵کلاس درس در شهر آبژدان، شهر قلعه خواجه، منطقه کوشک، اسلام آباد، دینراک، قاسم آباد برای پذیرایی از میهمانان نوروزی تجهیز شده بود.
وی افزود: حدود ۶۰ نفر از کارکنان اداری، آموزشی و خدمه در ستاد اسکان این شهرستان مشغول خدمات رسانی بودند.
مدیرآموزش وپرورش شهرستان اندیکا با تقدیر از دیگر مسئولان و دستگاه های اجرایی این شهرستان اظهارکرد: از پذیرش شدگان ۴۹۵ خانوار فرهنگی، ۲۰۰ خانوار کارکنان دولت و ۴۵ خانوار دیگر آزاد بودند.
شهرستان اندیکا با داشتن آثار تاریخی، بقاع متبرکه، طبیعت بکر، کوه های به برف نشسته ، جنگل های انبوه و چشمه ها و رودخانه های خروشان در چهار فصل سال پذیرای گردشگران و دوستداران طبیعت است.
اندیکا با مرکزیت شهر کوچک قلعه خواجه دارای سه بخش و با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر و مساحت ۲هزار و ۳۰۰ کیلومتر مربع در شمال شرق خوزستان واقع است.
۷۱۵۹ / ۶۰۳۷
خبرنگار: ایمان صادقی حسنوند ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار