اشتغالزایی برای ۳۰۰ نفر با اجرای طرح های جدید خدمات پستی در دستور کار است

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۷ ب٫ظ
اشتغالزایی برای ۳۰۰ نفر با اجرای طرح های جدید خدمات پستی در دستور کار است [ad_1] اهواز- ایرنا- مدیرکل پست خوزستان گفت: طرح های جدید درجهت بهبود کیفیت خدمات پستی و کاهش هزینه های مردم می تواند بیش از ۳۰۰ شغل را در خوزستان ایجاد کند که اجرای آن نیازمند همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی با این اداره کل است. مهران حموله شنبه در گفت و پو با خبرنگار ایرنا […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- مدیرکل پست خوزستان گفت: طرح های جدید درجهت بهبود کیفیت خدمات پستی و کاهش هزینه های مردم می تواند بیش از ۳۰۰ شغل را در خوزستان ایجاد کند که اجرای آن نیازمند همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی با این اداره کل است. مهران حموله شنبه در گفت و پو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهارکرد: باتوجه به برنامه ریزی انجام شده می توان در زمینه ارئه خدمات پستی زمینه ایجاد صدها شغل را در خوزستان فراهم کرد که طرح های مربوطه را به استاندار خوزستان ارائه داده ایم.
وی افزود: ارسال ابلاغیه بانک ها و شهرداری ها در زمینه قطع ارتباط مردم با دستگاه ها و سازمان ها یکی از طرح هایی است که می تواند اشتغال خوبی را به همراه داشته باشد.
مدیرکل پست خوزستان ادامه داد: جلوگیری از تردد مردم به سازمان ها در جهت ایجاد رفاه حال مردم می تواند اثرات مطلوبی را در ارائه خدمات به دنبال داشته باشد.
وی بیان کرد: پیاده کردن این طرح ها نیازمند هزینه بالایی نیست و با حداقل امکانات و اعتبار می توان بسترهای لازم را برای ایجاد اشتغال فراهم کرد.
حموله گفت: همچنین ارسال جوابیه آزمایشگاه های پزشکی از طریق پست به شهروندان از دیگر خدماتی است که در صورت اجرای انجام آن در راستای رفاه حال مردم می تواند تاثیرگذار باشد.
وی افزود: حداقل هزینه ای که شهروندان برای تحویل آزمایشات خود متحمل می شوند حدود ۱۰۰ هزار ریال است که در صورتی که این خدمات زیرپوشش اداره پست استان قرار گیردبا هزینه ۱۵ هزار ریال می توانند جواب آزمایشات پزشکی خود را درب منزل دریافت کنند.
مدیرکل پست خوزستان گفت: بیش از ۲۶۰ آزمایشگاه در سطح خوزستان وجود دارد که اگر هریک تنها ۱۰ آزمایش را به پست تحویل دهد حدود ۲ هزار و ۶۰۰ آزمایش در طول روز برای شهروندان ارسال خواهد شد.
وی ادامه داد: کاهش ترافیک، حفظ محیط زیست، رفاه حال مردم و کاهش هزینه از جیب مردم از جمله مزایای ارسال آزمایشات پزشکی از طریق پست است.
حموله یادآورشد:ابلاغیه و اخطاریه بانک ها، شهرداری ها و سایر دستگاه های خوزستان به شهروندان اگر از طریق پست ارسال شود می تواند بیش از ۳۰۰ شغل را در استان ایجاد کند.
وی افزود: بحث اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه ها را می توان در این طرح ها به وضوح مشاهده کرد اما اجرای این طرح ها نیازمند همکاری تمامی دستگاه های اجرایی و بانک ها با اداره پست استان است.
مدیرکل پست خوزستان گفت: پارسال در بحث ثبت نام و توزیع کارت ملی هوشمند بیش از ۱۲۰ شغل در خوزستان ایجاد کردیم که در صورت اجرای سایر طرح ها می توانیم امسال این تعداد شغل را افزایش دهیم.
۷۱۵۲ / ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار