اشتغال مطالبه جوانان روستای میان آب شوش

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۰ ب٫ظ
اشتغال مطالبه جوانان روستای میان آب شوش [ad_1] شوش – ایرنا – تعدادی از جوانان روستای میان آب بخش شاوور شهرستان شوش با برپایی تجمعی خواستار اشتغال در شرکت های منطقه شدند. به گزارش ایرنا از منابع محلی این افراد پیش از ظهر روز پنجشنبه در حالیکه نوشته هایی مبنی بر امنیت شغلی در دست داشتند در ورودی شرکت نیشکر میان آب […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – تعدادی از جوانان روستای میان آب بخش شاوور شهرستان شوش با برپایی تجمعی خواستار اشتغال در شرکت های منطقه شدند. به گزارش ایرنا از منابع محلی این افراد پیش از ظهر روز پنجشنبه در حالیکه نوشته هایی مبنی بر امنیت شغلی در دست داشتند در ورودی شرکت نیشکر میان آب تجمع کردند.
این جوانان که تعداد آنها کمتر از ۲۰ نفر اعلام شده پس از تجمعی کوتاه در گوشه ای از ورودی شرکت نیشکر میان آب ، محل را ترک کردند.
تعدادی از این جوانان متاهل و بیکار می باشند.
به گزارش ایرنا تعدادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر میان آب شهریورماه امسال در تجمعی صنفی خواستار امنیت شغلی در این شرکت شدند.
این افراد مدعی بودند شرکت مذکور اخیرا تعدادی از کارگران فصلی بخش کشاورزی را به بهانه تعدیل اخراج کرده است.
شرکت کشت و صنعت نیشکر میان آب تنها در زمینه کشت نیشکر فعالیت داشته و محصول نیشکر آن در سایر کارخانه های منطقه از جمله کارخانه نیشکر هفت تپه به شکر تبدیل می شود.
گفته می شود از آنجا که شرکت نیشکر میان آب در حال واگذاری به بخش خصوصی است از جذب نیروی کار امتناع می کند.
۶۰۶۸/۷۲۸۰

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار