اطاعت از رهبری و حضور مردم، دو عامل مهم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۷:۳۸ ق٫ظ
اطاعت از رهبری و حضور مردم، دو عامل مهم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اطاعت از رهبری و اتحاد مردم در سال ۵۷ از دو عامل‌های اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی بودند.

آیت‌الله سید محمد علی جزایری عصر امروز در حسینیه بقیه‌الله با اشاره به گذشت سی و هشت سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: استکبار جهانی در این مدت از توطئه و دشمنی‌ها خود در مقابل انقلاب دست برنداشته است اما به دلیل لطف خداوند متعال و مردم همه کارهای آنها به شکست منجر شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به تلاش‌های جوانان کشور، ما به پیشرفت‌هایی زیادی در قسمت‌های مختلفی به ویژه تولید علم دست پیدا کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اطاعت از رهبری و اتحاد مردم در سال ۵۷ از دو عامل‌های اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی بودند که در نهایت به رژیم ظالم و فاسد پهلوی منجر شد.

جزایری با تاکید بر اینکه رژیم پهلوی از حمایت‌های آمریکا برخوردار بود، عنوان کرد: شهادت سید مصطفی خمینی و چاپ مقاله همراه با توهین به امام راحل(ره) در روزنامه اطلاعات باعث شکل‌گیری انقلاب شد.

وی با تاکید بر اینکه در همه حوادث انقلاب دست خدا نمایان بود، بیان کرد: پیروزی انقلاب توسط رهبری حضرت امام راحل به یک معجزه شبیه بود و پس از آن با توجه به فشارهای علیه نظام، اگر کمک‌های خداوند متعال نبود، انقلاب اسلامی شکست می‌خورد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار