اطاعت از رهبری و حضور مردم، دو عامل مهم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۷:۳۸ ق٫ظ
اطاعت از رهبری و حضور مردم، دو عامل مهم در شکل‌گیری انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اطاعت از رهبری و اتحاد مردم در سال ۵۷ از دو عامل‌های اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی بودند.

آیت‌الله سید محمد علی جزایری عصر امروز در حسینیه بقیه‌الله با اشاره به گذشت سی و هشت سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: استکبار جهانی در این مدت از توطئه و دشمنی‌ها خود در مقابل انقلاب دست برنداشته است اما به دلیل لطف خداوند متعال و مردم همه کارهای آنها به شکست منجر شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به تلاش‌های جوانان کشور، ما به پیشرفت‌هایی زیادی در قسمت‌های مختلفی به ویژه تولید علم دست پیدا کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: اطاعت از رهبری و اتحاد مردم در سال ۵۷ از دو عامل‌های اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی بودند که در نهایت به رژیم ظالم و فاسد پهلوی منجر شد.

جزایری با تاکید بر اینکه رژیم پهلوی از حمایت‌های آمریکا برخوردار بود، عنوان کرد: شهادت سید مصطفی خمینی و چاپ مقاله همراه با توهین به امام راحل(ره) در روزنامه اطلاعات باعث شکل‌گیری انقلاب شد.

وی با تاکید بر اینکه در همه حوادث انقلاب دست خدا نمایان بود، بیان کرد: پیروزی انقلاب توسط رهبری حضرت امام راحل به یک معجزه شبیه بود و پس از آن با توجه به فشارهای علیه نظام، اگر کمک‌های خداوند متعال نبود، انقلاب اسلامی شکست می‌خورد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار