اطلاعیه شرکت گاز خوزستان در خصوص انتشار بوی گاز در آبادان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۴:۱۲ ق٫ظ
اطلاعیه شرکت گاز خوزستان در خصوص انتشار بوی گاز در آبادان [ad_1] اهواز – ایرنا – شرکت گاز خوزستان شامگاه سه شنبه با انتشار اطلاعیه ای علت انتشار بوی گاز در روز گذشته در بخش هایی از شهر آبادان را اعلام کرد. در این اطلاعیه که شامگاه سه شنبه به ایرنا رسیده آمده است:پیرو پخش بوی مواد بودارکننده گاز در شهر آبادان در شامگاه دوشنبه ۲۵ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – شرکت گاز خوزستان شامگاه سه شنبه با انتشار اطلاعیه ای علت انتشار بوی گاز در روز گذشته در بخش هایی از شهر آبادان را اعلام کرد. در این اطلاعیه که شامگاه سه شنبه به ایرنا رسیده آمده است:پیرو پخش بوی مواد بودارکننده گاز در شهر آبادان در شامگاه دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۵ و نگرانی شهروندان، به استحضار می رساند، گاز طبیعی اساسا فاقد بو می باشد و لذا برای ایمنی مردم شرکت گاز اقدام به بودار کردن گاز طبیعی می کند.
این اطلاعیه می افزاید:شامگاه دوشنبه در اثر نشت مایع بودار کننده، بوی مواد ( مرکبتان ) در اطراف ایستگاه آبادان به مشام مردم شهر رسید و بلافاصله از سوی نیروهای تعمیراتی برطرف شد و درحال حاضر نیز، مشکلی سلامتی شهروندان را تهدید نمی کند.
به گزارش ایرنا از ساعات اولیه بامداد سه شنبه در برخی از مناطق آبادان از جمله سلیچ، کوی قدس، کوی بهار و بخش هایی از ذوالفقاری و احمد آباد بوی شدید گاز منتشر شد که تنفس را برای شهروندان مشکل کرد و نارضایتی مردم این مناطق را به دنبال داشت.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار:مسعود گادار *** انتشار:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار