اعتراض جمعی از تاکسی داران آبادان به فعالیت خودروهای مسافربر شخصی در شهر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۹ ب٫ظ
اعتراض جمعی از تاکسی داران آبادان به فعالیت خودروهای مسافربر شخصی در شهر [ad_1] آبادان – ایرنا – جمعی از صاحبان و رانندگان تاکسی در شهر آبادان روز چهارشنبه در اعتراض به آنچه فعالیت غیرقانونی خودروهای مسافربر شخصی می نامیدند، رسیدگی به این وضعیت و ساماندهی آن را از فرمانداری شهرستان خواستار شدند. حدود ۵۰ راننده و صاحب تاکسی در آبادان روز چهارشنبه در اجتماع صنفی خود، فعالیت […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – جمعی از صاحبان و رانندگان تاکسی در شهر آبادان روز چهارشنبه در اعتراض به آنچه فعالیت غیرقانونی خودروهای مسافربر شخصی می نامیدند، رسیدگی به این وضعیت و ساماندهی آن را از فرمانداری شهرستان خواستار شدند. حدود ۵۰ راننده و صاحب تاکسی در آبادان روز چهارشنبه در اجتماع صنفی خود، فعالیت خارج از قاعده و ضابطه مسافربرهای شخصی را عامل اختلال در روند فعالیت خود خواندند.
حاضران رد این اجتماع عنوان کردند که تاکسی داران، مالیات پرداخته و زیر نظارت دستگاه های مسئول فعالیت می کنند ولی برخی مسافربرهای شخصی بدون هیچگونه نظارتی و بدون پرداخت مالیات به فعالیت می پردازند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی آبادان نیز در این خصوص گفت:تاکسی داران، ممانعت از فعالیت مسافربرهای شخصی در جابجایی مسافران را از مسئوللان خواستارند.
مسعود سلمان زاده همچنین با تجلیل از همکاری پلیس راهور با سازمان تاکسیرانی در زمینه کمک به فعالیت تاکسی های شهری نیز گفت:طی فراخوانی از مسافربرهای شخصی خواسته ایم در صورت تمایل به انجام فعالیت برای جابجایی مسافر، به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرده و فرم فعالیت در قالب خط ویژه را دریافت کنند.
وی ادامه داد:دوهزار تاکسی شهری در این سازمان صاحب پرونده است و غربالگری این تاکسی ها برای شناسایی تاکسی های فعال و غیر فعال آغاز شده است.
۶۱۲۵ دریافت کننده خبر و انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار