اعتراف هفت سارق به ۲۴فقره سرقت در اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۸ ب٫ظ
اعتراف هفت سارق به ۲۴فقره سرقت در اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با تلاش ماموران آگاهی ، هفت سارق با ارتکاب ۲۴فقره سرقت در اهواز دستگیر شدند. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ سیدمحمد صالحی توضیح داد:در راستای ارتقای سطح امنیت اجتماعی، طرح مبارزه با سارقان و مخلان نظم و امنیت […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با تلاش ماموران آگاهی ، هفت سارق با ارتکاب ۲۴فقره سرقت در اهواز دستگیر شدند. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ سیدمحمد صالحی توضیح داد:در راستای ارتقای سطح امنیت اجتماعی، طرح مبارزه با سارقان و مخلان نظم و امنیت از چند روز پیش در کلانشهر اهواز اجرا شده و نتایج خوبی به دنبال داشته است.
وی افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی اهواز با انجام اقدام های تخصصی و پلیسی هفت سارق حرفه ای را در سطح شهر اهواز شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سرهنگ صالحی بیان کرد: سارقان در تحقیقات ماموران پلیس به ۲۴ فقره انواع سرقت از قبیل سرقت محتویات داخل خودرو، کیف قاپی، منزل و گوشی تلفن همراه اعتراف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از عموم شهروندان خواست با توجه به تعطیلات نوروزی و خروج از منازل ،توصیه ها و هشدار های پلیس را جدی بگیرند.
۶۰۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار:محمدرضا بنوره** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار