اعزام تیم پزشکی متخصص به بخش محروم غیزانیه اهواز

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۳:۴۲ ق٫ظ
اعزام تیم پزشکی متخصص به بخش محروم غیزانیه اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – به میمنت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، یک تیم پزشکی متخصص روز جمعه برای معاینه و درمان رایگان ساکنان بخش محروم غیزانیه از توایع شهرستان اهواز اعزام شد. رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولیعصر(عج) جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:این تیم متشکل از […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – به میمنت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، یک تیم پزشکی متخصص روز جمعه برای معاینه و درمان رایگان ساکنان بخش محروم غیزانیه از توایع شهرستان اهواز اعزام شد. رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولیعصر(عج) جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:این تیم متشکل از ۱۴پزشک متخصص اطفال ،داخلی،جراحی،ارولوژی،اعصاب وروان،رادیولوژی،زنان ،ENT (گوش و حلق و بینی) با استقرار در درمانگاه بخش غیزانیه ، مراجعه کنندگان را به صورت رایگان معاینه و تحت درمان قرار دادند.
دکتر یاور شاه ولی افزود: در این کار جهادی ، بیش از ۵۰۰نفر از اهالی محروم بخش غیزانیه در ۶۰کیلومتری شرق اهواز معاینه شده و برخی از بیماران برای ادامه درمان و رسیدگی به آنان به بیمارستان گلستان اهواز معرفی شدند.
وی گفت: اعزام تیم پزشکی متخصص با مشارکت بسیج جامعه پزشکی سپاه ولیعصر(عج) و مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان به مدت یک روز انجام شد.
دکتر صادق جلیلی مدیردرمان تامین اجتماعی استان خوزستان نیز به ایرنا گفت: این پنجمین اعزام تیم های پزشکی متخصص این مدیریت به مناطق محروم و دورافتاده استان در سال جاری است.
وی اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم را یک کار ارزشی و بسیجی توصیف و از همه پزشکان شرکت کننده در این اعزام داوطلبانه تقدیر کرد.
دکتر مسعودیوسفی رییس بسیح کانون جامعه پزشکی خوزستان نیزگفت: اعزام تیم های پزشکی در راستای اهداف انقلاب که همان خدمت به مردم محروم جامعه است صورت می گیرد و در سال جاری تیم های پزشکی مدیریت درمان استان به مناطق محروم شبیشه،حمیدیه ،سوسنگرد ،خرمشهر اعزام شدند و مراجعه کنندگان را به صورت رایگان معاینه کردند.
یوسفی همچنین از استقراردرمانگاههای سیار از ۱۵ اسفند۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶ خبر داد کرد و افزود:در این مدت یک ماهه تیم پزشکی ،پرستار وآمبولانس و داروخانه در منطقه عملیاتی حضوردارند وبه زائران مناطق عملیاتی و‌میهمانان نوروزی خدمات پزشکی و دارویی رایگان ارایه می کنند.
بخش غیرانیه با ۲۵هزار نفر و ۸۰روستای تابعه یکی از مناطق محروم شهرستان اهوازاست ، این بخش که حدود دو هزار حلقه چاه نفت و گاز در آن وجود دارد فاقد شبکه آب آشامیدنی بهداشتی است .
استاندار خوزستان در بازدید ماه گذشته از این بخش ، مسایل و مشکلات این منطقه محروم را مورد بررسی قرار داد.
/۶۰۰۲/۶۰۶۵
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده :کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار