اعزام نیروها و ماشین آلات نیشکر برای ترمیم سیل بندها

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۳ ق٫ظ
اعزام نیروها و ماشین آلات نیشکر برای ترمیم سیل بندها قلم ماندگار- در پی بارندگی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در فروردین امسال و بنا به تصمیم کمیته بحران شرکت توسعه نیشکر، نیروها و ماشین آلات نیشکر برای ترمیم و مقاوم سازی سیل بندها اعزام شدند.

قلم ماندگار:

در پی بارندگی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در فروردین امسال و بنا به تصمیم کمیته بحران شرکت توسعه نیشکر، نیروها و ماشین آلات نیشکر برای ترمیم و مقاوم سازی سیل بندها اعزام شدند.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی، شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه عملیات خدمات رسانی به روستاهای حاشیه رودخانه ها و مقابله با سیلاب، پس از بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و شدت گرفتن احتمال سیل، ماشین‌آلات و نیروهای خود را در راستای ترمیم سیل‌بندها به روستاهای حاشیه رودخانه های استان اعزام کرد.

شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی از چهارمین روز فروردین ماه ۹۸ و بنا به دستور مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، با تشکیل کمیته بحران، به روستاهای در معرض شادگان و شهرستان کارون خطر سیلاب کمک رسانی کرد و با اعزام ماشین آلات راهسازی به روستاهای چمیان، اسلام آباد، اسماعیلیه، دریسیه، کاظمی خلف، نثاره های کوچک و بزرگ و ابوصخیر و … در حال ترمیم سیل بندهاست.

همچنین شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا با اعزام نیرو و ماشین آلات به روستای صفاک، چم خزام، دلفیه، گبیر ۲ و … به منظور کاهش خسارات ناشی از سیل، در حال خدمات رسانی است.

عملیات تقویت و ترمیم دایک حفاظتی غرب کارون توسط ماشین آلات شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان در روستاهای ام نوشه، سویچتی۳، شریعه و شریعه سید عبود و کاظمیه ۳ در حال انجام است.

در همین زمینه، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تمهیدات گسترده این شرکت برای کاهش خسارات ناشی از سیل در مناطق حاشیه رودخانه ها و روستاهای همجوار طرح های نیشکر خبر داد.

محمود شمیلی با اشاره به شرایط ویژه پیش آمده در فروردین ماه ٩٨ در استان و کشور و لزوم همدلی ، هماهنگی و همکاری برای رفع این بحران و‌جلوگیری از آسیب های احتمالی به شهرها و روستاهای در معرض خطر گفت: خدمات رسانی به مردم و مناطق سیل زده، به عنوان یکی از مهمترین مسئولیت های اجتماعی، همواره از اولویت های اول این شرکت بوده و‌ شرکت توسعه نیشکر از تمامی ظرفیت های موجود برای رفع این بحران تا حصول شرایط عادی در استان استفاده می کند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار