اعزام ۱۶۵ مبلغ به مناطق سیل زده در ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۸ ق٫ظ
اعزام ۱۶۵ مبلغ به مناطق سیل زده در ماه مبارک رمضان حجت الاسلام علیزاده از اعزام ۱۶۵ مبلغ به مناطق سیل زده در ماه مبارک رمضان خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از رسا، حجت الاسلام مهدی علیزاده، معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه علمیه خوزستان، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران و تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان ۱۶۵ مبلغ به مناطق سیل زده و مناطق هدف از پیش تعیین شده اعزام شدند.

معاون تبلیغ حوزه علمیه خوزستان پیرامون اهم برنامه‌های مبلغان اعزامی گفت: جلسات تلاوت و تفسیر قرآن، بیان احکام شرعی رسیدگی به امورات سیل زدگان، برگزاری جلسات ویژه با جوانان و پیگیری مطالبات مردمی و انعکاس مطالبات به ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی اهم برنامه‌های تبلیغی است.

این مقام مسؤول در رابطه با فعالیت مبلغان در لیالی قدر خاطرنشان کرد: هر سه شب مبلغان اعزامی ما با حضور جوانان و اقشار مختلف و در میان سیل زدگان برنامه‌های پرشور مرتبط با لیالی قدر را برگزار کردند.

وی با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر عنوان داشت: در این باره مبلغان پس از اقامه نماز عید، برنامه معایده را خواهند داشت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار