اعضای کمیسیون انرژی مجلس هفته آینده به خرمشهر و آبادان سفر می‌کنند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۷ ب٫ظ
اعضای کمیسیون انرژی مجلس هفته آینده به خرمشهر و آبادان سفر می‌کنند [ad_1] خرمشهر – ایرنا – نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی دوشنبه هفته آینده به خرمشهر و آبادان سفر می‌کنند. عبداله سامری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: اعضای کمیسیون انرژی مجلس در این سفر از پالایشگاه آبادان، پتروشیمی‌های شهرستان بندر ماهشهر، و میدان […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی دوشنبه هفته آینده به خرمشهر و آبادان سفر می‌کنند. عبداله سامری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: اعضای کمیسیون انرژی مجلس در این سفر از پالایشگاه آبادان، پتروشیمی‌های شهرستان بندر ماهشهر، و میدان دارخوین و غرب کارون دیدن می کنند.
وی از بررسی مشکلات شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی خرمشهر در این روز خبر داد و افزود: با توجه به نبود سفارشات کار، شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی خرمشهر رو به تعطیلی است و کارگران و کارکنان این شرکت در خرمشهر روز به روز بیکار می شوند.
سامری در ادامه گفت: علاوه بر این اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این سفر مسایل و مشکلات پیش روی پروژه احداث سد سلولی برای جلوگیری از خروج آب شیرین در بهمشنیر را بررسی خواهند کرد.
۷۱۰۰/۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی ** تنظیم‌کننده:عدنان جواهری ** انتشاردهنده:
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار