اعطای نخستین شناسنامه ایرانی به اتباع خارجی دارای مادر ایرانی در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۱ ب٫ظ
اعطای نخستین شناسنامه ایرانی به اتباع خارجی دارای مادر ایرانی در خوزستان نخستین شناسنامه ایرانی به اتباع خارجی دارای مادر ایرانی مقیم استان خوزستان ، اعطا شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، استاندار خوزستان در آیین اعطای نخستین شناسنامه ایرانی به اتباع خارجی دارای مادر ایرانی در استان گفت : این اقدام در راستای اجرایی شدن قانون مصوب سال ۱۳۹۸ مبنی بر هویت دادن به فرزندان زنان و مادران ایرانی صورت گرفت.

دکتر غلام رضا شریعتی افزود: بر این اساس، اولین شناسنامه در استان خوزستان به نام خانم فاطمه ظریف، صادر شد.
وی گفت یکی از اولویت‌های این قانون، حمایت از بانوان ایرانی و پس از آن، دسترسی فرزندان آن‌ها به تحصیل و اشتغال، بوده است.
به گفته شریعتی، با فراهم کردن دستورالعمل‌ها و احکام شرعی و فقهی این موضوع و پس از آن تصویب قانون، شرایطی فراهم شد تا افرادی با این شرایط، به عنوان شهروندان ایرانی محسوب شوند.
وی در ادامه اظهار داشت: در استان خوزستان ۲ هزار و ۳۰۰ فرزند دارای مادر ایرانی و پدر خارجی، سکونت دارند که تا کنون برای ۵۲۴ نفر از ان‌ها پرونده تشکیل شده است که به تدریج برای آن‌ها شناسنامه صادر خواهد شد.
استاندار خوزستان در پایان گفت: برای دیگر متقاضیان نیز پس از تشکیل پرونده، کار صدور شناسنامه انجام خواهد شد تا از همه مزایا و تسهیلات مربوطه، به عنوان یک ایرانی بهره‌مند گردند.
انتهای پیام/
  1. cheap wigs   ۲۱/۱۱/۱۳۹۹  

    Baby received it, very good, customer service attitude is very good 👍, thank the seller for sending me such a good thing

    http://democraticac.de/wp-includes/SimplePie/Html/design-bjd-wigs-low-price.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار