اعلام آمادگی سرمایه گذاران از ۶ کشور برای سرمایه گذاری در آلومینیوم خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۶ ب٫ظ
اعلام آمادگی سرمایه گذاران از ۶ کشور برای سرمایه گذاری در آلومینیوم خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – در نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دست آلومینیوم با حضور نمایندگان سرمایه گذار از ۶ کشور در اهواز، برای سرمایه گذاری در بخش آلومینیوم این استان اعلام آمادگی شد. به گزارش ایرنا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان یکشنبه در نخستین همایش بین المللی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دست آلومینیوم با حضور نمایندگان سرمایه گذار از ۶ کشور در اهواز، برای سرمایه گذاری در بخش آلومینیوم این استان اعلام آمادگی شد. به گزارش ایرنا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان یکشنبه در نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دست آلومینیوم در سرسرای اجتماعات این سازمان بیان کرد: ظرفیت تولید ۲۶ میلیون تن آلومینیوم در خوزستان وجوددارد و برای استفاده از این ظرفیت نیاز به سرمایه گذاری است.
نوراله حسن زاده بیان کرد: یک شهرک سه هزار هکتاری در شرق استان خوزستان احداث خواهد شد که قرار است در این شهرک صنایع بزرگی مثل پتروشیمی و صنایع آلومینیوم فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه خوزستان آمادگی مشارکت در فعالیت های اقتصادی را دارد، گفت: خوزستان از مزیت هایی چون امنیت و هم مرز بودن با عراق برخوردار است و موقعیت مناسبی برای تجارت و فعالیت های بازرگانی را دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان نیز گفت: بهبود فضای کسب و کار برای جذب سرمایه گذاری در خوزستان ضروری است.
علی بحرینی بیان کرد: خوزستان سرزمین فرصت ها است که نقش کلیدی در توسعه کشور دارد.
وی گفت:خوزستان به لحاظ تولید ناخالص داخلی رتبه دوم را دارد و دارای مزیت هایی همچون وجود زیر ساخت های اقتصادی،دسترسی به آب های آزاد، و نیز مرز مشترک با عراق است.
شهریار خانمحمدی مدیر عامل بانک سینا در خوزستان نیز در این همایش بیان کرد: بانک سینا به فعالان اقتصادی برای ایجاد اشتغال و واحد تولیدی تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیارد ریال پرداخت می کند.
این همایش فردا در شهرستان مسجد سلیمان ادامه خواهد داشت.
سرمایه گذاران از ۶کشور چین،مالزی،سنگاپور، کره جنوبی،ایتالیا و آلمان در این همایش حضور دارند.
۷۱۵۸ /۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار