مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان خبر داد:

اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان در نوروز ۹۶

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۲ ب٫ظ
اعلام برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان در نوروز ۹۶ مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان، برنامه های شبکه استانی در نوروز ۹۶ را اعلام کرد.

مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در گفت و گو با پایگاه خبری قلم ماندگار، از تهیه و تولید برنامه مفرح و شاد در ایام نوروز از شبکه استانی خبر داد و گفت: امسال برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان متنوع تر و متفاوت تر از سال های گذشته است.IMG21371738
وی ادامه داد: این برنامه ها قرار است از ۲۹ اسفند ماه جاری تا ۱۴ فروین ماه سال ۹۶ از شبکه استانی به دو زبان فارسی و عربی از شبکه استانی برای مخاطبان پخش شود.
رحیمی با بیان اینکه  امسال صدا و سیمای مرکز خوزستان برنامه های متنوعی را با هدف اطلاع رسانی، ایجاد فضای شاد و مفرح از صدای مرکز خوزستان پخش می کند، تصریح کرد: این برنامه ها شامل صدای زائریک د، سال نو سلام ، صدای زائر دو، نسیم نوروز و بوی نوروزاست.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان همچنین گفت: در بخش سیما نیز برنامه های تولیدی به دو زبان فارسی و عربی از سیمای خوزستان برای مخاطبان پخش می شود.
رحیمی این برنامه ها را شامل ویژه برنامه تحویل سال۹۶ با عنوان یک یک، ویژه برنامه بهار کارون ویژه شب های نوروز، ویژه برنامه سنه الخیر ویژه شب های نوروز، ویژه برنامه سرزمین نور ویژه راهیان نور هر روز در دو بخش و مستند فاخر کارون شریان تمدن نیز از سیمای خوزستان پخش می شود.
این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: در بخش خبر و موسیقی نیز گزارش های خبری متنوع و جذاب از مناطق دیدنی استان و معرفی مناطق گردشگری استان وگرفتن مصاحبه های مختلف از میهمانان نوروزی نیز در ایام نوروز برای مخاطبان شبکه استانی تهیه و پخش می شود.
رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: شبکه استانی صدا و سیمای مرکز استان تمام تلاش خود را می کند تا برنامه های متنوع و گوناگون دینی، مذهبی، فرهنگی با هدف ایجاد روحیه امید، نشاط، سرگرمی ، آموزش و اطلاع رسانی را برای مخاطبان تهیه و پخش کند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار