رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:

اعلام مسیر راهیمایی۲۲ بهمن در اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۸ ق٫ظ
اعلام مسیر راهیمایی۲۲ بهمن در اهواز حجت الاسلام قربانی با بیان اینکه با تلاش کارگروه بسیج و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی۲۲ بهمن امسال، انواع سازه های دفاعی تولید داخل در راهپیمایی به نمایش گذاشته می شود گفت: این اتفاق برای اولین بار در خوزستان صورت می گیرد.

قلم ماندگار/خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، «حجت الاسلام علیرضا قربانی» در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون راهپیمایی ۲۲ بهمن که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان برگزار شد اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مقارن با چهلم سردار شهید قاسم سلیمانی است که در این مراسم علاوه بر تجلیل از حماسه انقلاب اسلامی، تجلیل از رشادت های سردار سلیمانی نیز برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: در استان خوزستان ۲۲ کارگروه و در کلانشهر اهواز ۱۲ کارگروه برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این آیین ملی تشکیل شده که این کارگروها متشکل از کودکان، خانواده، جوانان و … است و جلسات این کارگروه ها به صورت منظم به منظور هماهنگی هرچه بیشتر در روز ۲۲ بهمن در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه جذابیت سازی برای شرکت کنندگان در این مراسم از اولویت بالایی برخوردار است اضافه کرد: باید کاری کنیم که راهپیمایی امسال به صورت خاطره انگیز برای شرکت کنندگان باشد به همین منظور تمام تلاش ما این است که این راهپیمایی از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

حجت الاسلام قربانی در خصوص برپایی نمایشگاه محصولات دفاعی تصریح کرد: با تلاش کارگروه بسیج و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این راهپیمایی، انواع سازه های دفاعی تولید داخل به نمایش گذاشته می شوند و این اتفاق برای اولین بار در خوزستان صورت می گیرد.

وی برپایی ایستگاه نقاشی، پرواز بادبادک با همکاری کانون پرورش فکری و آموزش و پرورش ویژه کودکان را از دیگر برنامه های متنوع این راهپیمایی دانست و عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این راهپیمایی در سال جاری ماندگاری در خاطره کودکان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان ابراز کرد: با همکاری ادارات و ارگان های دولتی نمایشگاه محصولات فرهنگی راه اندازی خواهد شد که در این نمایشگاه ها یادمان شهدای ادارات، ایستگاه عکاسی و ایستگاه صلواتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در پایان ویژه برنامه های دهه فجر از کارگروه های برتر تجلیل به عمل خواهد آمد اذعان داشت: رزم نوازان ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم به صورت ویژه حضور خواهند داشت و تا پایان مراسم به اجرا می پردازند.

روز چهلم سردار سلیمانی همان روز ۲۲ بهمن است

حجت الاسلام قربانی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری شبستان مبنی بر اینکه ویژه برنامه های چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی گفت: بر اساس اجلاسیه کشوری که در تهران برگزار شد و با توجه به فرموده مقام معظم رهبری، روز چهلم سردار سلیمانی همان روز ۲۲ بهمن معرفی شده اما با توجه به ابلاغیه سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان ۲۴ بهمن در مصلی اهواز مراسم چهلم سردار برگزار می شود که جزئیات بیشتر آن متعاقبا اعلام می شود.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار شبستان در این خصوص که آیا فراخوان شعر و شعار نیز انجام شده است تاکید کرد: با همکاری امور مساجد اداره کل ارشاد خوزستان و کمیته قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی کمیته ای به منظور ساماندهی و تهیه شعارهای جدید تشکیل شده اما این موضوع به صورت فراخوان عمومی اعلام نشده و ابلاغ آن از طریق هیئات مذهبی و سازمان های مردم نهاد بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در خصوص مسیرهای راهپیمای ۲۲ بهمن در اهواز یاد آور شد: همه ساله این راهپیمایی از خیابان مولوی امانیه آغاز می شد اما امسال با توجه به پیشنهاد شورای هماهنگی تبلیغات و موافقت شورای تامین استان آغاز مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان شهدا به سمت اول خیابان نادری است و تا تقاطع چهارراه آبادان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار