مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

اعمال حق منطقه جنگی در احکام فرهنگیان اهواز، اندیمشک، دزفول و حمیدیه

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۲ ق٫ظ
اعمال حق منطقه جنگی در احکام فرهنگیان اهواز، اندیمشک، دزفول و حمیدیه اهواز- قلم ماندگار-مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: حق منطقه جنگی به میزان ٢٠ و ٢۵ درصد در احکام فرهنگیان شهرستانهای اهواز، اندیمشک، دزفول و حمیدیه اعمال می شود.

قلم ماندگار:

محمد تقی زاده امروز با اعلام این خبر افزود: با توجه به مکاتبات متعدد و پیگیری های مداوم آموزش و پرورش خوزستان با اداره کل امور تشکیلات وزارت آموزش و پرورش مبنی بر صدور احکام منطقه جنگی ٢٠ و ٢۵ درصد برای فرهنگیان مناطق اهواز،اندیمشک، دزفول و حمیدیه، این احکام به زودی صادر می شود و در اختیار همکاران عزیز قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه برخی از فرهنگیان خوزستانی از قبل حق منطقه جنگی را دریافت می کردند، گفت: حق منطقه جنگی در احکام فرهنگیان شاغل در مناطق آبادان، خرمشهر، شادگان، بندر امام خمینی(ره) ، اروند کنار، بستان، ماهشهر، هندیجان، شوش، هویزه و دشت آزادگان وجود داشته است.
تقی زاده یادآور شد:
افزایش حق منطقه جنگی فقط در حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل اعمال می شود.
گفتنی است؛ در راستای اجرای بند الف ماده ۱۱۲ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تعیین مناطق عملیاتی دفاع مقدس، این مناطق توسط ستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام شده است.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار