افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت دشت آزادگان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۹ ب٫ظ
افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت دشت آزادگان به مناسبت هفته بیمه سلامت، ساختمان اداره بیمه سلامت دشت آزادگان با یک میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان افتتاح شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، علی خسروی مدیرکل بیمه سلامت خوزستان در حاشیه افتتاح ساختمان اداره بیمه سلامت دست آزادگان که با حضور نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: ساختمان بیمه سلامت دشت آزادگان در زمینی به مساحت ۹۶۰ متر مربع با زیربنای …. متر مربع در مدت ۹ ماه ساخته شده است.
وی افزود: برای ساخت و تهیه زیرساخت های این ساختمان حدود ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان به ارائه جزییات احداث این ساختمان پرداخت و ادامه داد: زمین ساختمان از منابع دولتی تامین شده که برای ساخت آن بیش از پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و برای تجهیز به سیستم سرمایشی، گرمایشی، لوازمات سخت افزاری، دوربین مدار بسته، جاده دسترسی و برق رسانی نیز بیش از چهار میلیارد ریال هزینه شده است.
خسروی همچنین عنوان کرد: در این ساختمان خدمات بیمه گری اعم از صدور دفترچه، تمدید، تعویض، المثنی، ابطال و نظارت بر دفاتر پیشخوان، اسناد پزشکی و خسارت متفرقه انجام می شود.
وی با بیان اینکه ۱۰۰ هزار نفر در شهرستان دشت آزادگان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، تاکید کرد: هدف بیمه سلامت توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه سلامت، دستیابی به پوشش فراگیر خدمات سلامت ،دستیابی به پوشش عادلانه خدمات سلامت، رفع هم پوشانی بیمه ای و بسط و گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع است.
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: خدمت به بیمه شدگان در مناطق کمترتوسعه یافته و مرزی وظیفه‌ای اسلامی و ملی است و باید این خدمات تداوم داشته باشد.
قاسم ساعدی با بیان اینکه رسیدگی به ساکنان مناطق محروم و مرزی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: همه توان خود را باید برای خدمت بیشتر به ولی نعمتان انقلاب اسلامی به کار گیریم تا سطح رفاه عمومی مردم ارتقا یابد.
گفتنی است: حدود ۲.۳میلیون نفر از جمعیت ۴.۷میلیون نفری خوزستان زیرپوشش بیمه سلامت هستند.
۹۰ تا ۹۵درصد هزینه خدمات بستری بیماران را بیمه سلامت به نمایندگی از دولت پرداخت می‌کند.
سوم تا نهم آبان هفته بیمه سلامت است.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار