توسط معاون وزیر صمت صورت گرفت:

افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهرک صنعتی شماره یک اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۷ ب٫ظ
افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهرک صنعتی شماره یک اهواز معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سالن ورزشی چند منظوره زنده یاد علی خسروی واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز را افتتاح کرد.

قلم ماندگار:

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سالن ورزشی چند منظوره زنده یاد علی خسروی واقع در شهرک صنعتی شماره یک اهواز را افتتاح کرد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل ار روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، این سالن با مساحت ۱۱۵۲ متر مربع و با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال احداث شده است و از ظرفیت گنجایش ۲۱۰ تماشاگر برخوردار است.

سالن ورزشی چند منظوره شهرک صنعتی شماره یک اهواز برای انجام تمامی ورزش های سالنی اعم از فوتسال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون، ورزش های معلولان و جانبازان و غیره طراحی شده است.

این سالن که به نام معاون فقید صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان نامگذاری شده است بعدازظهر یکشنبه ۲۷ مردادماه توسط محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با حضور خانواده مرحوم خسروی افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، صبح امروز با حضور صالحی نیا در شهرک‌های صنعتی شوش، اندیمشک و دزفول چندین پروژه عمرانی افتتاح و عملیات اجرایی پروژه های دیگر نیز آغاز شد.

وی در ادامه سفر خود به خوزستان، در همایش گرامیداشت صنایع کوچک و تجلیل از تولیدکنندگان برتر این عرصه حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار