افتتاح مجتمع تجاری تفریحی گلباران درشهرستان دزفول

تاریخ انتشار: شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۸ ب٫ظ
افتتاح مجتمع تجاری تفریحی گلباران درشهرستان دزفول دزفول- قلم ماندگار- رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان عنوان کرد : حدود سه هزار میلیارد ریال تسهیلات در طرح مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول سرمایه گذاری شده است، و این طرح در بخش خصوصی ۶۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد .

قلم ماندگار:

رییس سازمان صمت خوزستان گفت: حدود سه هزار میلیارد ریال تسهیلات در طرح مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول سرمایه گذاری شده است، و این طرح در بخش خصوصی ۶۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد .

به گزارش قلم ماندگار، دکتر حسین نظری رییس این سازمان در حاشیه آیین بهره برداری از این طرح تجاری که در هفته دولت انجام گرفت گفت: این طرح در ۳۰ هزار مترمربع در سه فاز اجرا شده که فاز نخست آن ۲۴ هزار مترمربع است و مابقی آن تا پایان سال بهره برداری می شود.

وی افزود : این مجتمع با اشتغالزایی مستقیم ۶۰۰ نفر یکی از طرح های تجاری بزرگ کشور است.

دکتر نظری اظهار داشت: سرمایه گذاری در این مجتمع در سه بخش شامل ابنیه(۲۶ هزار مترمربع) و خرید تجهیزات و سرمایه در گردش(سه هزار میلیارد ریال) صورت گرفته است.

دکتر نظری خاطر نشان کرد : بخش پوشاک این مجتمع با سه هزار و ۲۰۰ مترمربع مساحت برای ارائه بهترین برندها و پوشاک تولید داخل در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صمت خوزستان در پایان اظهار کرد : یکی از اهداف ما برنامه ریزی جهت احداث هایپر مارکت و فروشگاههای بزرگ و مراکز تجاری به منظور توزیع متمرکز کالاهاست که امیدواریم تسهیلات خوبی برای این امر در نظر گرفته شود .

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار