مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان:

افتتاح و بهره برداری از ۴۵ کلاس درس در شهرستان باغملک تا پایان سال

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۰ ق٫ظ
افتتاح و بهره برداری از ۴۵ کلاس درس در شهرستان باغملک تا پایان سال مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت: عملیات ساخت دو مدرسه با ۹ کلاس درس در باغملک با حضور مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان آغاز شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، عصر سه شنبه ۲۲ مهرماه با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و  تامین اجتماعی استان خوزستان و نماینده مردم باغملک در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستانی عملیات ساخت دو مدرسه در قالب ۹ کلاس درس در باغملک آغاز شد.
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان باغملک اظهار داشت: طی چهار سال اخیر در باغملک ۱۰۱ کلاس درس و در شهر صیدون ۴۹ کلاس درس احداث شده است که تا پایان سال در باغملک ۳۹ کلاس درس و در شهر صیدون ۶ کلاس درس جدید به بهره برداری خواهد رسید.
قربانی در تشریح این پروژه ها گفت : کلنگ مدرسه ۶ کلاسه روستای سر دره صیدون باغملک با زیربنای ۲۲۰ مترمربع با مشارکت کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان به زمین زده شده و در دیگر مراسم نیز عملیات ساخت مدرسه ۳ کلاسه محله آلخورشید با زیربنای ۱۵۰ مترمربع با مشارکت خیر ارجمند حسن ساجدی در باغملک آغاز شد.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار