افتخار آفرینی رزمی کاران دزفول در تورنمنت بین المللی باکو

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۵ ب٫ظ
افتخار آفرینی رزمی کاران دزفول در تورنمنت بین المللی باکو [ad_1] دزفول-ایرنا-رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی دزفول گفت: پنج نفر از کونگ فوکاران این شهرستان در تورنمنت بین المللی باکو در کشور آذربایجان موفق به کسب مدال شدند. حمید همائیان روز سه شنبه به ایرنا افزود:تورنمنت بین المللی مسابقات کونگ فو بصورت آزاد در فروردین ماه در کشور آذربایجان شهر باکو برگزار شد […]

[ad_1]


دزفول-ایرنا-رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی دزفول گفت: پنج نفر از کونگ فوکاران این شهرستان در تورنمنت بین المللی باکو در کشور آذربایجان موفق به کسب مدال شدند. حمید همائیان روز سه شنبه به ایرنا افزود:تورنمنت بین المللی مسابقات کونگ فو بصورت آزاد در فروردین ماه در کشور آذربایجان شهر باکو برگزار شد که تعدادی از ورزشکاران دزفول تیم ملی کشورمان را در این مسابقات همراهی کردند.
وی افزود:حسین آرپناهی در رده سنی بزرگسالان موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد و رضا آرپناهی در رده سنی جوانان موفق به کسب مدال نقره شد.
وی گفت:همچنین محمدمهدی پورنوروز،محمدمهدی اتابکی و محمدرضا خدابخشی هر سه در رده سنی جوانان موفق به کسب مدال برنز در این سری مسابقات شدند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار