افزایش دبی رودخانه دز تا ساعات دیگر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۹ ب٫ظ
افزایش دبی رودخانه دز تا ساعات دیگر [ad_1] دزفول – ایرنا – معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه دبی رودخانه دز تا ساعاتی دیگر افزایش می یابد از ساکنان مناطق پائین دست خواست از حریم این رودخانه فاصله بگیرند. به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالحسین پوررکنی روز یکشنبه در نشست کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی دزفول در […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه دبی رودخانه دز تا ساعاتی دیگر افزایش می یابد از ساکنان مناطق پائین دست خواست از حریم این رودخانه فاصله بگیرند. به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالحسین پوررکنی روز یکشنبه در نشست کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی دزفول در سالن جلسات اداره جهاد کشاورزی این شهرستان افزود:در حال حاضر دبی رودخانه دز حدود ۲۷۰ مترمکعب بر ثانیه می باشد که طبق اعلام سد دز تا ساعاتی دیگر بین ۵۰۰ -۵۵۰ متر مکعب بر ثانیه افزایش می یابد.
وی با بیان اینکه نگرانی بابت افزایش دبی رودخانه دز وجود ندارد گفت:به ساکنان مناطق پائین دست رودخانه دز اطلاع داده شده تا برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی ازحریم این رودخانه فاصله بگیرند.
پوررکنی همچنین با اشاره به حادثه غرق شدن سه نفر در رودخانه دز در روز جمعه گفت:
یکی از این افراد پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد ولی اجساد ۲ نفر دیگر تاکنون پیدا نشده است.
وی افزود:با هماهنگی صورت گرفته روز شنبه دبی رودخانه دز برای عملیات جست و جو برای یافتن اجساد کاهش یافت اما تلاش غواصان تا ساعت ۲۲ شنبه شب نتیجه نداد ضمن اینکه با افزایش دبی رودخانه دز امروز امکان جست و جو نیست.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار